עזרה

NEW ARTICLE

מה הן 5 סיבות טובות ללכת ללמוד בארץ זרה?ללמוד בחו'ל? זה מרתק ומפחיד? אם אתה עדיין קצת נרתע מלעשות את הצעד, Polyglotclub נותן לך את הסיבות העיקריות לעזיבת ארץ המוצא שלך. מעז הרפתקה!
נוסע לחו'ל לחינוך שלך לא קורה סתם! מעל לכל, אתה הולך מהסיבות הנכונות?
הנה 5 מהם:

1. למד שפה זר


דו-לשוני הפך בימינו נראה הכרח. איזו דרך טובה יותר ללמוד שפה זרה מאשר טבילה מוחלטת? תרגול רציף עם שפת ילידי ארץ היא הדרך הטובה ביותר כדי לשלוט בה. באמצעות המחקרים שלך, אתה יכול גם ללמוד אוצר מילים טכניות ספציפיות הקשורות לתחום שלך (ניהול, מימון, תקשורת ...). זה הוא נכס בעל ערך רב למגייסים. מלבד היתרון המקצועי, שפות אחרות אדון תאפשר לך לקבל יותר חברים בקלות. למה לא להסתפק במדינה מאוחר יותר? עם זאת, גם שם זה לוקח זמן להפוך לרב-לשוני. אתה צריך לפחות שלושה חודשים כדי להיות בעל ידע טוב של השפה. שהות של שנה אחת, כמובן, היא הטובה ביותר.
ברגע שיש לך יכול להשתתף באירועים רב-לשוניים להיפגש עם מקומי ולהתאמן באופן אינטנסיבי את השפה.

2. גלה תרבות חדשה


גלובליזציה טופל רוב התרבויות, אבל לא לגמרי! כל שומר ספציפיות שלה. זה יכול להיות מעניין לגלות דרכים אחרות של חיים, זה ייתן לך פתיחות רבה יותר. אתה מבין שיש דרכי חשיבה ולראות דברים שונים. עם מוח קריטי חד, תוכל כעת להיות מסוגל להשוות ולשפוט את האירועים בבית או במקום אחר.

ביטחון עצמי 3. בנייה


'לבד בג'ונגל', המסע הזה אל הלא נודע יגרום לך להתבגר. בלי המשפחה שלך, אתה תצטרך להסתדר בכוחות עצמך. חוויה ייחודית לבנות את ביטחון עצמי! תוכל ללמוד יותר על עצמך, אלא גם תפתח אותו לאחרים. תוכל לפגוש הרבה אנשים ולהסתגל למצבים שונים ולחזור כאדם חדש.

4. למדו בצורה שונה


שיטות ההוראה הן לא אותו הדבר במקום אחר מאשר כאן, בבית! תצטרך להסתגל לסביבת למידה שבו הכללים שונים.

לדוגמא, בבריטניה או בארצות הברית, מורים לעודד חשיבה אישית ולא למידה בעל פה.
אל תדאגו: אתה בטח יהיה עד בינוני. אם יתקבלו בבית ספר זר, זה בדרך כלל אומר שאתה סטודנט טוב. ואכן, הבחירה מבוססת בדרך כלל על הרשומות שלך ואת המוטיבציה שלך.

5. שפר את קורות החיים שלך


המטרה הסופית של לימודים בחו'ל היא כדי להדגיש תקופת הלימודים שלך.
בעידן של גלובליזציה, קריירה בינלאומית היא בעל ערך רב יותר למגייס. זה מראה שאתה עצמאי, ראש פתוח עם סקרנות אינטלקטואלית מסוימת. לחיות מחוץ למדינת הבית שלך, אתה צריך כישורי הסתגלות. כישורים אלה דרשו מאוד על ידי מגייסים. בנוסף, ניסיון זה בחו'ל יהיה דרך לבדל את עצמך ולהתחרות בקלות רבה יותר בשוק העבודה. אל תשכחו להזכיר את החוויה שלך בקורות החיים שלך! 'אני כבר למדתי לחיות מחוץ לבית ולשלב את עצמי לסביבה חדשה'

מה אם אתה לא רוצה ללכת לבד?


עבור אנשים מסוימים, שעזב בעצמו הוא הנאה. עבור אחרים עם זאת, היוזמה נראית מסוכנת ודורשת אומץ. זה נכון שקיימים מכשולים: בחירה של הכשרה; ביטוח בריאות; עלות גבוהה נסיעות ומקום מגוריו של במדינה הזרה ...
תלמידים שמהססים וחוששים כמות הניירת יכולה לקבל עזרה מ' תוכניות לחילופים '. הם נוצרו על מנת לקדם את הניידות של סטודנטים הטובים ביותר. עם זאת, לא מצפה להיות מסוגל לעזוב בהתראה קצרה. בתחום זה, אין פלא: עליך להכין את היציאה שלך לפחות שנה אחת לפני מועד היציאה המתוכנן, ולו רק לרישום.

Related topics:

Comments