pagalba

NEW ARTICLE

Kokie yra 5 svarių priežasčių eiti studijuoti užsienio šalyje?Studijų užsienyje? Tai tiek patrauklių ir baisu? Jei Jūs vis dar šiek tiek nenoriai imasi ryžtingų žingsnių, Polyglotclub suteikia jums pagrindines priežastis palikti savo gimtąją šalį. Dare nuotykius!
Ėjimas į užsienį savo išsilavinimą ne tik atsitikti! Svarbiausia, kad tu dėl priežasčių teisingas?
Čia yra 5 iš jų:

1. Sužinokite, užsienio kalbos


Tapk dvikalbiai atrodo šiandien būtinybė. Kas gali būti geriau išmokti užsienio kalbą, nei visiškai pasinerti? Nuolatinė praktika kalba su gimtosios šalies yra geriausias būdas išmokti ją. Per savo studijų, jūs netgi galite sužinoti konkrečią techninę žodyną, susijusį su savo srities (vadybos, finansų, komunikacijos ...). Tai labai vertingas į darbdaviai. Be profesinės naudos, magistro kitomis kalbomis leis jums gauti daugiau draugų lengvai. Kodėl gi ne įsikurti šalyje vėliau? Tačiau net ir ten jis užima daug laiko, norint tapti daugiakalbė. Jūs bent tris mėnesius, reikia turėti gerą kalbos žinias. Vienerių metų buvimo žinoma, yra geriausia.
Kažkada galite dalyvauti daugiakalbių renginių susitikti su vietos ir praktika intensyviai kalbą.

2. Atraskite naują kultūrą


Globalizacija standartizuotas dauguma kultūras, bet ne visiškai! Kiekvienas išlaiko savo savitumą. Tai gali būti įdomu atrasti kitas gyvenimo būdą, tai suteiks jums didesnį atvirumą. Jūs suprasite, kad yra įvairių būdų, mąstymo ir matymo dalykų. Su aštriu kritinis protas, jūs dabar galės palyginti ir teisti namuose ar kitur renginius.

3. Sudėjimas pasitikėjimas savimi


'Alone in the jungle', ši kelionė į nežinią leis jums subrendęs. Be jūsų šeimai, jūs turite gauti iki savo. Unikali patirtis statyti pasitikėjimą savimi! Jūs išmoksite daugiau apie save, bet ir atvers kitiems. Jūs sutiksite daug žmonių ir prisitaikyti prie įvairių situacijų ir grįžti kaip naujas žmogus.

4. Sužinokite skirtingai


Mokymo metodai yra ne tas pats, kitur nei čia, namuose! Jūs turite prisitaikyti prie mokymosi aplinkoje, kur taisyklės yra skirtingos.

Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje ar JAV, mokytojai skatina asmeninį mąstymą, o ne mokymąsi mintinai.
Nesijaudinkite: jums tikrai bus iki par. Jei priimami užsienio mokykloje, tai paprastai reiškia, kad jūs esate geras studentas. Iš tiesų, pasirinkimas yra pagrįstas jūsų įrašus ir savo motyvaciją.

5. Stiprinti savo CV


Galutinis tikslas studijuoti užsienyje yra pabrėžti savo studijų laikotarpį.
Globalizacijos eros, tarptautinė karjera yra daugiau vertingų įdarbinimą. Tai rodo, kad esate nepriklausomi, atviri su tam tikra intelektinės smalsumas. Gyventi ne savo gimtojoje šalyje, jums reikia turėti prisitaikymo įgūdžius. Šie įgūdžiai yra labai reikalavo darbdaviai. Be to, ši patirtis užsienyje bus būdą atskirti save ir konkuruoti lengviau į darbo rinką. Nepamirškite paminėti savo patirtimi savo CV! 'Aš išmokau gyventi toli nuo namų bei integruoti save į naują aplinką'

Ką daryti, jei nenorite eiti vienas?


Dėl tam tikrų žmonių, palikdami ant savo yra malonumas. Kitiems Tačiau iniciatyva atrodo pavojinga ir reikalauja drąsos. Tiesa, kad egzistuoja kliūtys: pasirinkimas mokymą; sveikatos draudimas; Brangios kelionės ir gyvenimo užsienio šalyje ...
Studentai, kurie nedrįsta ir baiminasi dėl dokumentų suma gali gauti pagalbą iš 'mainų programas'. Jos buvo sukurtos, kad geriausiai skatinti studentų mobilumą. Tačiau nereikia tikėtis, kad būtų galima palikti per trumpą laiką. Šioje srityje, ne stebuklas: turite parengti savo išvykimą bent vienerius metus iki tvarkaraštyje numatyto išvykimo datos, jei tik registracijos.

Related topics:

Comments