pagalba

NEW ARTICLE

Kaip gyventi, mokytis ir rasti studento darbą Kinijoje?Kinija yra tarp idealaus vietas tarptautinių studentų. Iki 2020 metų ji planuoja pasveikinti 500.000 užsienio studentams. Iš tiesų, šios sąlygos yra gana prieinamą, tiek pragyvenimo minimumą arba vizų prieinamumą.
Šiame straipsnyje jūs sužinosite viską, ką reikia žinoti, norint gyventi ir studijuoti į Kiniją, ir sąlygas bei įsidarbinimo galimybes studentams.

Popierizmo


Žinoma, popierizmas turi būti sureguliuotas pirmas. Norėdami tai padaryti, jūs turite turėti galiojantį pasą. Dėl Kinijoje viešnagės, yra įvairių rūšių vizos: X, D ir Z viza.
X viza studentams ar stažuotojų, kurie siekia daugiau nei 6 mėnesius viešnagę. D kategorijos viza yra specialistų, kurie liks mažiau nei 6 mėnesius Kinijoje. Ir, pagaliau, Z viza darbo vizos yra skirtas užsieniečiams ir emigrantų šeimų, siunčiamų įmonės.
Už gauti vizą, leidimą dirbti, sveikatos draudimo ar vakcinavimo kortelę sąlygos priklauso nuo šalies, iš kur jūs. Todėl reikia patikrinti su savo ambasadą ar konsulatą.

Gyvenimas Kinijoje


Vienas iš gyvųjų Kinijos privalumas yra tai, gyvenimo kaina. Maisto kainos yra prieinamos, jei daroma nuoroda į kitų Europos šalių kainas. Jis yra už buitinių prietaisų ir drabužių kainą pati. Nuoma būsto apie 150 eurų per mėnesį su didžiųjų miestų, tokių kaip Šanchajaus išimtis.
Siekiant ištirti Kinijoje, galite stoti į privačią arba tarptautinę mokyklą. Emigrantų neleidžiama valstybinėse mokyklose.

Ieškoti studento darbą


Tai yra įmanoma, mokytis ir dirbti tuo pačiu metu, Kinijos, net jei sąlygos yra sunku. Maži vasaros darbo ar per mokslo metus, po mokyklos, nėra labai daug. Jūsų kalbos įgūdžiai bus jums daug, ypač jei turite kokių nors anglų kalbos ir, jei jūs gyvenate dideliame mieste. Bet saugokitės, konkurencija yra kietas.
Svarbu žinoti, kad vizų X neleidžia turėti darbą. Išskyrus su viena sąlyga: rasti darbą prieš atvykstant į Kiniją. Bus reikalaujama įrodyti darbo ar kito dokumento, įrodančio. Patarimas: prieš palikdami savo šalį, ieškoti darbo! Atvyko į Kiniją, susisiekite su COMPAGNY, nes kitaip jis gali būti šiek tiek sunku susirasti darbą ten.
Taip pat žinome, kad vizų X leidžia jums padaryti stažuotę, susijusią su savo studijų. Prieš išvykdami savo šalį, padaryti kai kuriuos tyrimus. Tai net galima būtų kompensuojami (laikomi, šeriami ...), išskyrus mėnesinės algos, kuri kinta nuo 300 iki 400 eurų per mėnesį. Stažuotės nebūtinai moka. Galiausiai, teisiniai darbo valandos Kinijoje yra 40 valandos dieninių sutartį.

Related topics: