Abi

NEW ARTICLE

Kuidas elada, õppida ja leida õpilase tööd Hiinas?Hiina on üks ideaalne sihtkohtadesse rahvusvahelistele tudengitele. Aastaks 2020 plaanib tervitada 500000 välisüliõpilastele. Tõepoolest, kui tingimused on üsna taskukohased, nii elukalliduse või viisa kättesaadavust.
Käesolevas artiklis, õpid kõike, mida pead teadma, et elada ja õppida Hiinas, tingimused ja töövõimaluste õpilastele.

Paberitööd


Loomulikult pabereid tuleb reguleerida esimese. Et seda teha, peab sul olema kehtiv pass. Sest Hiinas viibimise, seal on erinevaid viisa: X, D ja Z viisat.
X viisa üliõpilaste või praktikantide, kes otsivad viibimise üle 6 kuu. D-viisa on spetsialistid, kes jääb vähem kui 6 kuud Hiinas. Ja lõpuks, Z viisa tööviisa on mõeldud välismaalastele ja välismaa perekondadele, mis saadetakse ettevõttele.
Saamise tingimused viisa, tööloa, tervisekindlustuse või vaktsineerimise kaardile sõltub riigist, kust sa tuled. Seega on vaja, et kontrollida oma saatkonda või konsulaati.

Life in China


Üks eelis elab Hiinas on elukallidus. Toidu hind on taskukohane, kui üks viitab hinnad teistes Euroopa riikides. See on sama hinnaga kodumasinad ja riided. Üürile korpus on umbes 150 eurot kuus, va suuremates linnades nagu Shanghai.
Selleks, et uurida Hiina, võite registreeruda era- või rahvusvahelises koolis. Expatriates ei ole lubatud avalikes koolides.

Leida õpilase tööd


On võimalik õppida ja töötada samal ajal Hiinas, isegi kui on rasked. Väike suvetööd või õppeaasta jooksul, pärast kooli, ei ole väga palju. Teie keeleoskus aitab teil palju, eriti kui teil on inglise keeles ja kui sa elad suurlinnas. Karda, konkurents on karm.
Oluline on olla teadlik, et viisa X ei võimalda tööd. Välja arvatud ühel tingimusel: et leida tööd enne saabumist Hiinas. Tõend töötamise või muu tõend ei nõuta. Nõuanne: enne riigist lahkumist tööd otsida! Saabus Hiina, võtke compagny, vastasel juhul võib olla veidi raske leida seal tööd.
Samuti teame, et viisa X võimaldab teil teha internatuuri seotud õpinguid. Enne kui lahkute oma riik, teha mõned uuringud. On isegi võimalik saada hüvitist (majutatud, toidetud ...), välja arvatud kuupalk, mis varieerub vahemikus 300 kuni 400 eurot kuus. Praktika ei pruugi maksta. Lõpuks juriidiline tööaeg Hiinas on 40 tundi täistööajaga leping.

Related topics: