Допомога

Як жити, вчитися і знайти студент в Китаї?Китай є одним з ідеальних місць для іноземних студентів. До 2020 року вона планує вітати 500000 іноземних студентів. Дійсно, умови досить доступним, як з точки зору вартості життя візою або доступності.
У цій статті ви дізнаєтеся все, що потрібно знати, щоб жити і вчитися в Китаї, а також умови і можливості працевлаштування для студентів.

Документи


Звичайно, документи повинні бути відрегульовані в першу чергу. Щоб зробити це, ви повинні мати дійсний паспорт. Для перебування в Китаї, існують різні види віз: X, D і Z віза.
X віза для студентів і стажистів, які шукають перебування більше 6 місяців. D віза для професіоналів, які залишаться менше 6 місяців в Китаї. І, нарешті, Z віза робоча віза призначена для іноземців та іноземних сімей, посланих компанії.
Умови для отримання візи, дозволу на роботу, медичне страхування або карту щеплень залежить від країни, звідки ви родом. Таким чином, необхідно проконсультуватися з вашим посольством або консульством.

Життя в Китаї


Один з переваг життя в Китаї вартість проживання. Вартість харчування є доступним, якщо один відноситься до цін в інших європейських країнах. Це ж за ціною побутової техніки та одягу. Оренда житла становить близько 150 євро на місяць, за винятком великих міст, таких як Шанхай.
Для того, щоб вчитися в Китаї, ви можете записатися на приватній чи міжнародній школі. Іноземні не допускаються в державних школах.

Пошук студентську роботу


Можна вчитися і працювати в той же час в Китаї, навіть якщо умови важко. Невеликі літні роботи або протягом навчального року, після школи, не дуже багато. Ваші мовні навички будуть служити вам багато, особливо якщо у вас є по-англійськи, і якщо ви живете у великому місті. Але будьте обережні, конкуренція жорстка.
Важливо знати, що віза X не дозволяє мати роботу. Крім за однієї умови: щоб знайти роботу перш, ніж прибути в Китаї. Підтвердження зайнятості або іншого документа, що підтверджує буде необхідно. Порада: перш ніж покинути свою країну, шукати роботу! Прибув в Китаї, увійти в контакт з COMPAGNY, в іншому випадку вона може бути трохи важко знайти там роботу.
Також відомо, що віза X дозволяє пройти стажування, пов'язану з вашою навчанні. Перед тим, як покинути свою країну, зробити деякі дослідження. Можна навіть отримати компенсацію (житло, годували ...), за винятком заробітної плати, яка змінюється від 300 до 400 євро на місяць. Стажування не обов'язково оплачується. Нарешті, законом тривалості робочого часу в Китаї становить 40 годин для контрактних повний робочий день.

Пов'язані теми: