Abi

NEW ARTICLE

Kuidas teha sõpradega reisides (1/5)?1. osa 5 (Mine osa 2 )

Ma arvan, et kõige tähtsam teekond ei ole linna või riigi, mis on avastatud, kuid sõbrad, kellega me jagame neid hetki!

Siin on mõned näpunäited, kuidas kohtuda inimestega ja sõpru, kui nad reisivad üksi.

- Unusta kõik oma 'a priori'


Paljud inimesed hakkavad lugematuid 'a priori' false põhjused, mille abil nad ei saanud teha teatud asju. Nad tunnevad liiga vana või liiga noor, liiga häbelik jms proovida teha seda või teist. Teil on alati midagi õppida kõik jõuad, olenemata nende vanusest.

- Hoia hostel


Reisides üksi hostelid on kahtlemata parim koht, et kohtuda inimestega. Seal on igas vanuses inimestele. Muidugi tekib alati noorte maailma-Siansorkat kuid on ka kohanud peresid, kes otsustavad minna reisivad eelarvest.
Väike saladus meeles pidada umbes hostelid on see, et nad pakuvad sageli ühest tuba. See, kuidas sa viibivad nagu hotell nautides kasu kogukonna elu.
Nüüd peame ka mõningat infot ees enne broneerimiseks. Mäletan ajal minu reis Dublin Olin läbimas Hostelbookersi kodulehel näha, mida inimesed mõelnud kindla koha. Hostel, et said parima kommentaarid oli koht, kus ma ei teadnud ja kelle õhkkond oli tõesti suur. Üldiselt, leiad väga üksikasjalikud ja tõsi kommentaarid.

- Polüglottide Club keele vahetus sündmused


Polüglottide klubi liikmed korraldavad kohtumisi
Paljudes linnades üle maailma. Osalejad on väga avatud mõtlemisega. Sa kohtub kohalikega, kes tahavad õppida võõrkeeli ja välismaalased (reisil või mitte), kes tahavad õppida selle riigi keelt. Seal, võite teha sõbrad, kes saavad ka Teile tutvustada linna.

- Hakka liider: korraldada polüglottide Club kohtumisel


Üks peamisi põhimõtteid inimese psühholoogia on see, et inimesed on alati meelitanud juhid. Nii et selle asemel, et oodata asju juhtuda, et neid teostada!
Näiteks võite saada polüglottide Club korraldaja poolt lihtsalt luua uusi koosolekul veebilehel: valida kena ja vaikne avalikus kohas kesklinna (nagu pubi või park), päev ja kellaaeg. Teised liikmed ala registri oma sündmus ja sa kohtub palju uusi sõpru.

Just luua uue koosoleku SIIT!

Mine osa 2

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All