Abi

NEW ARTICLE

Kuidas õppida hiina enne oma viibimise in China?
See ei ole lihtne minna õppima või tööle Hiinas ilma keelt Hiina.
Kuigi kursused Te võtate ka inglise keelt või siis oskavad inglise keelt koos oma kolleegidega, siis kindlasti on vaja õppida hiina tulema igapäevaelus.
PolyglotClub annab teile nõu ja iseloomustused oma liikmete, mis aitavad teil alustada.

Hiina on kõigile kättesaadav


'Kui ma läksin Hiinas, ma ei räägi sõnagi hiina, olen õppinud seal ja tulin tagasi heal tasemel vestlus,' ütleb Cécile, 24, kes läks Pekingis vahetusprogrammi temaga ülikoolis.
'Mul oli paar tundi hiina koolis, kuid selleks ajaks ma jätsin ma ei rääkinud üldse mäletab Martine, 23, kes õppis Shanghais. Minu 6 kuu kohapeal Hiina lubas mul alustada internatuuri, kus ma töötas räägib hiina keeles. Ma juba kirjutasin vähe ja ennekõike, ma ei loe ja kirjuta Hiina! '

Hiina keele õppimine on raskem kui inglise või hispaania keeles. Kuid Hiina on käeulatusse kõik.
Keel ise ei ole raske. Grammatika on kättesaadavad. Hiina keeles on tõesti ei ole mees või naine, ei ainsuses või mitmuses või konjugatsiooni või variatsioonid. Milline võib olla probleemiks on mõned helid, mis ei eksisteeri üldse oma emakeelt ning mis teevad hääldus Hiina kauem master kui Jaapani, näiteks.

Keegi, kes ei ole musikaalne kõrv on raske eristada erinevaid helisid, kuid põhiline õppida hiina keelt, on eriti olema distsiplineeritud ja on hea mälu.
Hiina keele õppimine on nagu kahe keele õppimine: kirjalikust ja suulisest.
Hiinas Olen õppinud ei lugeda ega kirjutada, ma ainult õppis rääkima, ütleb Cécile. Aasta pärast ma võiks teha oma shopping osta rongipilet, taksoga, et restoranis ja rääkida vihma ja ilm.

Kui teil on vähe aega enne lahkumist Hiina peame nõu saate keskenduda suulise ilma hakanud õppima kirjalikult, mis on väga raske.
Muidugi, sa pead teadma, mõned tegelased selgitada tänavanimesid, bussipeatused või WC!
Kuigi see on kõige parem alustada hiina keele õppimisest enne kui sa lahkud, siis edu eelkõige Hiina. Nagu Cécile rõhutab 'me kindlasti õppida 2 aastat muidugi Prantsusmaal mida me õpime 2 kuud kohapeal!'

Mandarin: räägitakse Hiina


Seal ei ole üks, vaid mitu hiina keeles, mis on võrreldav murded. Aga kui sa tahad rääkida kasulik Hiina, alustage Mandarin.
Vastavalt linna või piirkonna Hiinas, kus sa oled, Hiina ei pruugi rääkida Mandarin vahel, kuid nad kõik teame Mandarin ja nad saavad rääkida, ilma et probleeme teile. Hiina tegelased on samad kõikides hiina keeles, kuid nende hääldust ja mõned sõnad on erinevad.
Välja arvatud mõned telekanalid kantoni, TV, raadio ja kõik meedia on mandariini!

Pass HSK testi oma Hiina


HSK (Hanyu Shuiping kaoshi) on ainus Hiina test tunnustatud Hiinas. Ta katsed oma Hiina tase 1 (võimalik kasutada ja mõista lihtsatest lausetest) 6 (praegune keele oskus).
Rohkem infot HSK.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 4 All