راهنمایی

چگونه قبل از اقامت در چین, چینی رایاد بگیریم؟
از آن آسان است برای رفتن به تحصیل و یا کار در چین بدون صحبت چینی نیست.
حتی اگر دوره شما خواهد شد مصرف زبان انگلیسی خواهد بود و یا شما قادر خواهید بود به زبان انگلیسی با همکاران خود صحبت می کنند، شما قطعا نیاز به یادگیری زبان چینی به دریافت توسط در زندگی روزمره.
PolyglotClub به شما می دهد مشاوره و توصیفات از اعضای آن است که کمک خواهد کرد که شما برای شروع.

چینی به تمام دسترس است


'هنگامی که من به چین رفت، من یک کلمه از چینی صحبت می کنند، من وجود دارد آموخته اند و من پشت با سطح خوبی از مکالمات آمد، می گوید:' Cécile، 24، که در برنامه تبادل با دانشگاه خود را به پکن رفت.
'من تا به حال چند ساعت از چینی در مدرسه، اما در زمان من سمت چپ من در تمام شد صحبت نمی کنم، به یاد مارتین، 23، که در شانگهای مورد مطالعه. من 6 ماه بر روی سایت چینی به من اجازه برای شروع کارآموزی جایی که من مشغول به کار در چین صحبت کردن. من در حال حاضر نوشت کمی و بالاتر از همه، من قادر به خواندن و تایپ چینی! '

یادگیری زبان چینی سخت تر از زبان انگلیسی یا اسپانیایی است. با این حال، چینی است در دسترس همه است.
زبان خود را دشوار نیست. دستور زبان قابل دسترسی است. در چین است، وجود دارد، در واقع، نه مرد یا زن، هیچ مفرد یا جمع یا صرف، و یا تغییرات. که می تواند مشکل برخی از تلفن های موبایل که در زبان مادری خود را وجود دارد نه در همه و که تلفظ چینی دیگر به استاد از ژاپن، به عنوان مثال می باشد.

کسی که هیچ گوش برای موسیقی خواهد شد یک زمان سخت تشخیص صداهای متفاوت است، اما کلید را به یاد چینی، به ویژه به نظم و یک حافظه خوب است.
یادگیری زبان چینی است مانند یادگیری دو زبان: نوشته شده و دهان.
در چین، من نه آموخته اند به عنوان خوانده شده و نه به ارسال، من فقط یاد گرفته به صحبت می کنند، می گوید: Cécile. پس از یک سال، من می توانم خرید من انجام دهید، خرید بلیط قطار، تاکسی، نظم در یک رستوران و بحث در مورد باران و آب و هوا.

اگر شما زمان کمی قبل از خروج از چین، ما توصیه شما را به در دهان تمرکز بدون شروع به یادگیری نوشتن، است که بسیار دشوار است.
البته، شما نیاز به دانستن چند کاراکتر به شناسایی نام خیابان، توقف اتوبوس یا توالت!
در حالی که بهتر است برای شروع به یادگیری چینی قبل از ترک، شما به خصوص در چین پیشرفت خواهد کرد. به عنوان Cécile بر 'ما مطمئنا در سال البته 2 در فرانسه یادگیری چیزی است که ما در 2 ماه در نقطه یاد بگیرند!'

ماندارین: زبان در سراسر چین سخن گفته


یکی اما چندین زبان چینی، قابل مقایسه با گویش وجود ندارد. اما اگر شما می خواهید به مفید چینی صحبت می کنند، با ماندارین شروع می شود.
با توجه به شهرستان و یا منطقه از چین که در آن شما هستند، چینی لزوما ماندارین بین آنها صحبت می کنند، اما همه آنها ماندارین دانم و آنها می توانند بدون مشکل با شما صحبت کنید. شخصیت های چینی در تمام زبان چینی هستند، اما تلفظ آنها و برخی از کلمات متفاوت است.
به جز چند کانال های تلویزیون در کانتونی، تلویزیون، رادیو و تمام رسانه ها در ماندارین است!

رمز عبور HSK برای تست چینی خود


HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi) تنها آزمایش چین به رسمیت شناخته شده در چین است. این آزمون در سطح خود را چینی 1 (قادر به استفاده و درک جملات ساده) در 6 (مهارت در زبان فعلی).
اطلاعات بیشتر در مورد HSK.

مباحث مرتبط:

Comments