עזרה

NEW ARTICLE

איך ללמוד סיני לפני השהייה בסין?
זה לא קל ללכת לומד או עובד בסין בלי לדבר סיני.
למרות שהקורסים שאתה יהיה נטילה תהיה באנגלית או שאתה יהיה מסוגל לדבר אנגלית עם העמיתים שלך, אתה בהחלט צריך ללמוד סיני כדי להסתדר בחיי היומיום.
PolyglotClub נותן לך עצות והמלצות מחבריה שיעזרו לכם להתחיל.

הסיני הוא נגיש לכל


'כשנסעתי לסין, אני לא מדבר מילה בסינית, שלמדתי שם וחזרתי עם רמה טובה של שיחה', אומר ססיל, בן 24, שנסע לבייג'ינג במסגרת תכנית לחילופים עם האוניברסיטה שלה.
'הייתה לי כמה שעות של סיניים בבית הספר, אבל עד שעזבתי אני לא מדבר בכלל, זוכר מרטין, בן 23, שלמד בשנחאי. 6 החודשים שלי באתר הסיני אפשר לי להתחיל התמחות בי עבד מדבר בסינית. אני כבר כתבתי קצת, ומעל לכל, אני יכול לקרוא ולהקליד סיני! '

סיני לימוד הוא קשה יותר מאשר אנגלית או ספרדי. עם זאת, הסיני הוא בהישג ידם של כולם.
השפה עצמה היא לא כל כך קשה. הדקדוק הוא נגיש. בסינית, יש, אכן, לא זכר או נקבה, אין יחיד או ברבים או נטיה, או וריאציות. מה שיכול להיות בעיה הם שחלק מצלילים שאינם קיים כלל בשפה האם שלך וזה עושים את ההגייה של סיני כבר להורים מאשר היפני, למשל.

מישהו שאין לו אוזן למוסיקה יהיה קשה להבחין בצלילים השונים, אבל המפתח ללמוד סיניים, הוא בעיקר להיות ממושמע ויש לי זיכרון טוב.
הלימוד סיני הוא כמו ללמוד שתי שפות: כתב ובעל פה.
בסין, למדתי לא לקרוא ולא לכתוב, אני רק למדתי לדבר, אומר ססיל. אחרי שנה אחת, אני יכול לעשות את הקניות שלי, לקנות כרטיס לרכבת, לקחת מונית, סדר במסעדה ומדבר על הגשם ומזג האוויר.

אם יש לך מעט מאוד זמן לפני שעזב סין, אנחנו ממליצים לך להתמקד בפה ללא מתחיל ללמוד כתיבה, וזה קשה מאוד.
כמובן, אתה צריך לדעת כמה תווים לזהות שמות רחובות, תחנות אוטובוס או אסלה!
בזמן שהוא הטוב ביותר להתחיל ללמוד סיני לפני שאתה עוזב, אתה יהיה התקדמות בעיקר בסין. כססיל מדגיש 'אנחנו ללא ספק ללמוד בקורס 2 שנים בצרפת מה שאנו לומדים ב2 חודשים על המקום!'

מנדרינית: השפה מדוברת בכל רחבי סין


יש לא אחד אלא כמה שפות סיניות, דומה לניבים. אבל אם אתה רוצה לדבר סיני שימושי, להתחיל עם מנדרינית.
על פי העיר או האזור של סין שבו אתה נמצא, סיני לא בהכרח לדבר מנדרינית ביניהם, אבל כולם יודעים מנדרינית והם יכולים לדבר בלי בעיה איתך. אותיות סיניות הן אותו הדבר בכל השפות סיניות, אבל ההגייה שלהם וכמה מילות שונות.
מלבד כמה ערוצי טלוויזיה בקנטונזית, טלוויזיה, רדיו וכל אמצעי התקשורת היא במנדרינית!

להעביר את HSK לבדוק הסיני שלך


HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi) הוא המבחן הסיני רק מוכר בסין. זה בדיקות הרמה שלך הסינית 1 (תוכל להשתמש ולהבין משפטים פשוטים) בשעה 6 (שליטה בשפה נוכחית).
מידע נוסף על HSK.

Related topics:

Comments