Abi

NEW ARTICLE

Kuidas teha sõpradega reisides (2/5)?Osa 2 out of 5 (Mine osa 1 - Mine osa 3 )

- CouchSurfing


Idee on väga lihtne: inimesed üle maailma avavad oma kodudes ja pakkuda 'tasuta' hosting. Miks keegi oleks nõus seda tegema? Noh, palju inimesi on võimalus laiendada oma silmaringi ja kohtuda uute inimestega, kes jagavad armastust reisi. See ei ole lihtsalt vaba hosting.
Ära CouchSurfing on kohtuda kohalikega, kes avastavad piirkonnas ja pakub Teile erinevast vaatenurgast, mida sa oleks nagu 'lihtne turist'.
CouchSurfing ei ole ohtlik ... isegi kui sa oled naine! Kohtasin palju tüdrukuid seal ja ei ole kunagi olnud mingeid probleeme. Mis need tüdrukud on harjunud tegema, on ainult kontakti inimestega, kes on saanud positiivseid kommentaare nende eelmise Sohvasurfarid.

- Kasutage oma lemmik hobid


Site nagu Meetup võib olla väga hea vahend. Leiad palju on moodustatud umbes sama kirg, sport või muu tegevus. Nii et kui sa oled fänn trek leiad ilma igasuguste probleemideta kohalik rühm. Üks kiiremaid võimalusi tutvuda uute inimestega on samad kirg.

- Õpi uusi aktiivsus


Mida teha, kui sul pole kirge jagada? Trikk on proovida aktiivsus konkreetse ala, kus sa oled.
Võite näiteks võtta keelekursused, õppida mängima flamenco kitarr, avastada Toscana kööki või isegi panna kingad 'ceilidh tants' (Šoti tants).

Mitte ainult sa kohtuda teistega nagu sa vaid saad ka testida uusi kogemusi. Et alustada, ma soovitaks kasutades reisijuhi. Püüa näha, mis on eriline ala, mida külastavad ja paluda ringi, kes tõenäoliselt teile tunde. Sites like Craigslistissa teile leida palju postitusi pühendatud kohaliku tegevuse ja viidates inimesi, kes suudavad teile teatada või sulle õppetunde.

- Pub Crawl


See nõuanne on ma arvan nooremate seas. Hea viis kiiresti sõpru on teha Pubituur. See seisneb sidudes 4 või 5 baari ühel ööl tehes sõpradega mõned joogid.
Matkamajad (ja mõned hotellid) on ideaalsed kohad alustamiseks Pubituur. Te sageli näha reklaame kuvatakse vastuvõtul.

Mine osa 1 - Mine osa 3

Related topics: