עזרה

NEW ARTICLE

כיצד להפוך את החברים בעת נסיעה (2/5)?חלק 2 מתוך 5 (עבור לחלק 1 - עבור לחלק 3)

- Couchsurfing


הרעיון הוא מאוד פשוט: אנשים ברחבי העולם לפתוח את בתיהם ומציעים אירוח 'חינם'. למה אף אחד לא יסכים לעשות את זה? ובכן, עבור אנשים רבים זה הוא דרך להרחיב את האופקים שלהם ולפגוש אנשים חדשים שחולקים את האהבה של נסיעות. זה לא רק אירוח חינם.
היתרון של Couchsurfing הוא לפגוש מקומיים שיגלו אזור ויציע לך נקודת מבט של מה שהיית לו 'תייר פשוט' שונה.
Couchsurfing אינו מסוכן ... גם אם אתה אישה! פגשתי הרבה בחורות שם ומעולם לא היה לי בעיות. מה הבנות האלה רגילות לעשות הוא אנשי קשר היחידים שזכו לביקורות חיוביות מcouchsurfers הקודם שלהם.

- השתמש בתחביבים האהובים עליך


אתר כמו Meetup יכול להיות כלי טוב מאוד. תוכל למצוא קבוצות רבות נוצרו סביב אותה התשוקה, ספורט או פעילות אחרת. אז אם אתה אוהד של טרק תוכל למצוא בלי שום בעיה קבוצה מקומית. אחת הדרכים המהירות ביותר לפגוש אנשים חדשים הוא חולק את אותה התשוקה.

- למד פעילות חדשה


מה לעשות אם אין לך תשוקה לחלוק? החוכמה היא לנסות פעילות ספציפית לאזור שבו אתה נמצא.
אתה יכול, למשל, לקחת קורסי שפה, ללמוד לנגן בגיטרת פלמנקו, לגלות מטבח הטוסקני או אפילו לשים על נעליים של 'ריקוד Ceilidh' (ריקוד סקוטי).

לא רק תוכל לפגוש אחרים כמוך אבל אתה גם לבדוק חוויות חדשות. כדי להתחיל, אני ממליץ על שימוש במדריך. נסה לראות מה מיוחד באזור בו אתה מבקר ולבקש סביב שיהיה סביר לתת לך שיעורים. אתרים כמו קרייגסליסט לך למצוא את הודעות רבות שהוקדשו לפעילות מקומית ומתייחסים לאנשים שיכולים להודיע ​​לך או לתת לך שיעורים.

- סריקת פאב


עצה זו היא אני חושב לצעיר שבינינו. דרך טובה לעשות במהירות חברים היא לעשות סיבוב פאבים. זה מורכב בקישור בלילה אחד 4 או 5 ברים בעת ביצוע חברים על כמה משקאות.
אכסניות נוער (וחלק מבתי מלון) הם מקומות מושלמים להתחיל לזחול פאב. לעתים קרובות תוכל לראות מודעות המוצגות בדלפק הקבלה.

עבור לחלק 1 - עבור לחלק 3

Related topics: