Pomoc

Jak zdobyć przyjaciół podróżując (2/5)?Część 2 z 5 (Idź do strony 1 - Przejdź do strony 3 )

- Couchsurfing


Pomysł jest bardzo prosty: ludzie na całym świecie otwiera swoje domy i oferują 'wolne' hosting. Dlaczego ktoś zgodzi się, aby to zrobić? Cóż, dla wielu osób jest sposobem, aby poszerzyć swoje horyzonty i poznać nowych ludzi, którzy podzielają miłość do podróży. To nie tylko darmowy hosting.
Zaletą Couchsurfingu jest to, że poznajesz mieszkańców, z którymi odkryjesz region i którzy mają na niego inne spojrzenie niż to, które miałeś jako "zwykły turysta".
Couchsurfing nie jest niebezpieczny ... nawet jeśli jesteś kobietą! Poznałam w ten sposób wiele dziewczyn i nigdy nie miałam żadnych problemów. Te dziewczyny mają zwyczaj kontaktować się tylko z ludźmi, którzy dostali pozytywne opinie od swoich poprzednich couchsurferów.

- Użyj swoje ulubione hobby


Witryny, takie jak Meetup może być bardzo dobrym narzędziem. Znajdziesz tu wiele grup utworzonych w tym samym pasją, sportu i innych czynności. Więc jeśli jesteś fanem wędrówki znajdziesz bez problemu lokalnej grupy. Jednym z najszybszych sposobów na poznanie nowych ludzi jest dzielić tę samą pasję.

- Dowiedz się nowej działalności


Co zrobić, jeśli nie masz pasję do akcji? Sztuką jest, aby spróbować działalność konkretnego do obszaru, w którym jesteś.
Można, na przykład, na kursy językowe, uczą się grać na gitarze flamenco, odkryć dania kuchni toskańskiej, a nawet umieścić na buty 'taniec' (szkocki Ceilidh tańca).

Nie tylko będzie można spotkać innych, jak ty, ale będzie również przetestować nowe doświadczenia. Aby rozpocząć, polecam użyciu przewodnik turystyczny. Spróbuj zobaczyć, co jest szczególnego w obszarze, do którego jedziesz i zapytaj, którzy prawdopodobnie daje lekcje. Strony podobne do Craigslist pozwala znaleźć wiele postów poświęconych działalności lokalnych i odnoszące się do osób, które mogą informować użytkownika lub daje lekcje.

- Pub Crawl


Ta rada jest, myślę, że dla młodszych wśród nas. Dobrym sposobem, aby szybko zaprzyjaźnić się to zrobić po pubach. To polega na łączenie 4 lub 5 barów w ciągu jednej nocy, podczas podejmowania znajomych na kilka drinków.
Schroniska młodzieżowe (i niektóre hotele) są doskonałym miejscem, aby rozpocząć po pubach. Będziesz często zobaczyć reklamy wyświetlane w recepcji.

Idź do strony 1 - Idź do części 3

Podobne wątki: