راهنمایی

چگونه در طول مسافرت دوست پیدا کنیم(2/5)?قسمت 2 از 5 (رفتن به بخش 1 - برو به بخش 3 )

- Couchsurfing


ایده بسیار ساده است: مردم سراسر جهان خانه های خود باز و ارائه 'آزاد' میزبانی. چرا هر کسی موافق به انجام این کار؟ خوب، برای بسیاری از مردم آن راه را برای گسترش افق دید خود را و ملاقات با افراد جدید که سهم به عشق سفر است. این فقط یک هاست رایگان نیست.
استفاده از Couchsurfing است برای دیدار با مردم محلی که به یک منطقه کشف و به شما یک چشم انداز متفاوت از آنچه شما می خواهم که به عنوان یک 'توریستی ساده' به حال ارائه دهد.
Couchsurfing خطرناک نیست ... حتی اگر شما یک زن هستید! من ملاقات بسیاری از دختران وجود دارد و هر گونه مشکلی نداشته است. تنها مردم که تماس با نظر مثبت couchsurfers قبلی خود را دریافت کرده اند چه این دختران عادت کرده اند به انجام می باشد.

- استفاده از سرگرمی های مورد علاقه خود را


یک سایت مانند ببند می تواند یک ابزار بسیار خوب است. شما بسیاری از گروه های تشکیل شده در اطراف همان شور، یک ورزش یا فعالیت های دیگر پیدا کنید. بنابراین اگر شما از طرفداران بازحمت حرکت کردن هستید به شما خواهد شد بدون هیچ مشکلی یک گروه محلی را پیدا کنید. یکی از سریع ترین راه برای ملاقات با افراد جدید است برای به اشتراک گذاشتن همان شور.

- یادگیری یک فعالیت جدید


چه کاری انجام دهید اگر شما هیچ شور و شوق برای به اشتراک گذاشتن؟ ترفند این است که سعی کنید یک فعالیت خاص به این منطقه که در آن شما می باشد.
شما می توانید، برای مثال، گذراندن دوره های زبان، یادگیری گیتار فلامنکو، کشف غذاهای اهل توسکانی و یا حتی در کفش از 'رقص ceilidh' (رقص اسکاتلندی) قرار داده است.

نه تنها شما را ملاقات دیگران را اما شما نیز تجربه های جدید را تست کنید. برای شروع، من با استفاده از یک راهنمای سفر توصیه می کنم. سعی کنید تا ببینید که چه ویژه در مورد منطقه شما در حال بازدید از است و از آنها بخواهید در اطراف که خواهد بود به احتمال زیاد به شما درس می دهد. سایت هایی مانند Craigslist و به شما اجازه پیدا کردن پست های اختصاص داده شده به بسیاری از فعالیت های محلی و با اشاره به افرادی که می توانند به اطلاع شما و یا شما درس می دهد.

- میخانه خزیدن


این توصیه این است که من برای در میان ما جوان فکر می کنم. یک راه خوب برای سرعت دوستان ایجاد شده است برای انجام یک میخانه خزیدن. این شامل در ارتباط 4 یا 5 میله در یک شب در حالی که دوستان بیش از چند نوشیدنی.
خوابگاه جوانان (و برخی از هتل ها) مکان های مناسب برای شروع یک میخانه خزیدن هستند. اغلب شما می توانید آگهی نمایش داده شده در پذیرش را ببینید.

برو به بخش 1 - برو به بخش 3

مباحث مرتبط: