Pomoc

NEW ARTICLE

Ako sa spriateliť cestách (2/5)?Časť 2 z 5 (Choď na časti 1 - Prejdite na časť 3 )

- CouchSurfing


Myšlienka je veľmi jednoduchá: ľudia na celom svete otvoriť svoje domovy a ponúkajú 'free' hosting. Prečo by niekto súhlasí s tým, aby to urobil? No, pre mnoho ľudí to je spôsob, ako rozšíriť svoje obzory a spoznať nových ľudí, ktorí zdieľajú lásku cestovanie. Nie je to len zadarmo hosting.
Výhodou CouchSurfing je splnenie miestnych obyvateľov, ktorí budú objavovať región a vám ponúkne iný pohľad na to, čo by ste mali ako 'jednoduchý turista'.
CouchSurfing nie je nebezpečná ... aj keď ste žena! Stretol som veľa dievčat tam a nikdy som nemal žiadne problémy. Aké sú tieto dievčatá sú zvyknutí robiť, je jediný kontakt ľudí, ktorí získali pozitívne recenzie od ich predchádzajúcich couchsurfers.

- Použite svoje obľúbené koníčky


Miesto ako MeetUp môže byť veľmi dobrým nástrojom. Nájdete tu mnoho skupín vytvorené okolo rovnakej vášni, šport alebo inej činnosti. Takže ak ste fanúšik treku nájdete bez problémov miestnej skupiny. Jeden z najrýchlejších spôsobov, ako spoznať nových ľudí, je zdieľať rovnakú vášeň.

- Naučte sa novú aktivitu


Čo robiť, keď nemáte vášeň zdieľať? Trik je v tom skúsiť aktivitu špecifickú do oblasti, kde ste.
Môžete, napríklad, vziať jazykové kurzy, naučiť sa hrať na gitaru flamenco, objaviť toskánskej kuchyne, alebo dokonca dať na topánky 'Ceilidh tanca' (škótsky tanec).

Nielenže budete stretnúť sa s inými, ako ste vy, ale budete tiež testovať nové skúsenosti. Ak chcete začať, by som odporučil používať cestovný sprievodca. Skúste sa pozrieť, čo je zvláštne o oblasti, ktoré navštevujete a opýtajte sa okolo, ktorí by pravdepodobne vám lekcie. Stránky ako je Craigslist vám umožní nájsť veľa miest venovaných miestne aktivity a odkazovať sa na ľudí, ktorí môžu informovať, alebo vám lekcie.

- Pub Crawl


Táto rada je, že som si, že pre mladšie medzi nami. Dobrý spôsob, ako rýchlo spriateliť je vykonať flám. To spočíva v prepojení 4 alebo 5 barov v jednej noci, zatiaľ čo robí priateľov na pár pohárov.
Mládežnícke ubytovne (a niektoré hotely), sú ideálne miestom pre začiatok flám. Budete často vidieť reklamy zobrazené na recepcii.

Choď na časti 1 - Prejdite na časti 3

Related topics: