Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se spřátelit na cestách? (2/5)Part 2 out of 5 (Go to part 1 - Go to part 3)

- Couchsurfing


Nápad je jednoduchý: lidé po světě nabízejí své domovy za "free". Proč by to ale někdo vůbec dělal? Pro spoustu lidé je to způsob, jak rozšířit jejich obzory a setkat se s novými lidmi, kteří sdílí stejnou lásku pro cestování. Takže to vlastně úplně zdarma není.
Výhodou Couchsurfingu je, že se seznámíte s místními, kteří vám ukážou okolí a nabídnou vám zajímavé alternativy toho, co byste zažívali jen jako obyčejní turisté.
Couchsurfing není nebezpečný ... a to ani pokud jste žena! Setkal jsem se tam se spoustou dívek a nikdy neměl žádné problémy. Tyto dívky jsou zvyklé kontaktovat pouze ty osoby, které mají pozitivní hodnocení od předchozích couchsurferů.

- Použijte své oblíbené koníčky


Místo jako Meetup může být velmi dobrým nástrojem. Najdete zde mnoho skupin vytvořené kolem stejné vášni, sport nebo jiné činnosti. Takže pokud jste fanoušek treku najdete bez problémů místní skupiny. Jeden z nejrychlejších způsobů, jak poznat nové lidi, je sdílet stejnou vášeň.
Co dělat, když nemáte žádného koníčka? Trikem je vyzkoušet činnost, která je jedinečná pro oblast, v níž se nacházíte. Můžete např. začít s jazykovými kurzy, naučit se hrát na kytaru flamenco, objevit toskánskou kuchyni, a nebo si dokonce obout boty na skotský tanec "ceilidh dance".
Nejenže budete setkat se s jinými, jako jste vy, ale budete také testovat nové zkušenosti. Chcete-li začít, bych doporučil používat cestovní průvodce. Zkuste se podívat, co je zvláštní o oblasti, které navštěvujete a zeptejte se kolem, kteří by pravděpodobně vám lekce. Stránky jako je Craigslist vám umožní najít mnoho míst věnovaných místní aktivity a odkazovat se na lidi, kteří mohou informovat, nebo vám lekce.

- Pub Crawl


Tato rada je, že jsem si, že pro mladší mezi námi. Dobrý způsob, jak rychle spřátelit je provést flám. To spočívá v propojení 4 nebo 5 barů v jedné noci, zatímco dělá přátele na pár skleniček.
Mládežnické ubytovny (a některé hotely), jsou ideální místem pro začátek flám. Budete často vidět reklamy zobrazené na recepci.

Jdi na části 1 - Přejděte na části 3

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All