Допомога

Як знайти друзів підчас подорожі (2/5)?Частина 2 з 5 (Перейти до частини 1 - Перейти до частини 3 )

- Couchsurfing


Ідея дуже проста: люди по всьому світу відкривають свої будинки і пропонують 'безкоштовно' хостинг. Чому хтось погодиться це зробити? Ну, для багатьох людей це спосіб розширити свої горизонти і познайомитися з новими людьми, які розділяють любов до подорожей. Це не просто безкоштовний хостинг.
Перевага Couchsurfing зустрінеться місцевих жителів, які відкриють для себе регіон і буде пропонувати вам різні точки зору, що ви повинні були б як 'простий турист».
Couchsurfing не небезпечний ... навіть якщо ви жінка! Я зустрів багато дівчат там і ніколи не було ніяких проблем. Те, що ці дівчатка звикли робити це тільки контактні люди, які отримали позитивні відгуки від своїх попередніх couchsurfers.

- Використовуйте ваші улюблені хобі


Сайт, як Meetup може бути дуже хороший інструмент. Ви знайдете багато груп, утворених навколо тієї ж пристрастю, спорт або іншої діяльності. Так що якщо ви прихильник походу ви знайдете без проблем локальної групи. Один з найшвидших способів познайомитися з новими людьми, щоб одні й ті ж пристрасті.

- Дізнатися, нову діяльність


Що робити, якщо у вас немає пристрасті, щоб розділити? Хитрість полягає в тому, щоб спробувати діяльність, що відноситься до області, де ви знаходитесь.
Можна, наприклад, взяти мовні курси, навчитися грати на гітарі фламенко, відкрити тосканської кухні або навіть поставити на взуття 'Кейлі танцю' (танець) Шотландський.

Не тільки ви будете зустрічатися з іншими, як вас, але ви також будете тестувати нові враження. Для початку, я б рекомендував використовувати путівник. Постарайтеся, щоб побачити, що особливого в області, яку Ви відвідуєте і розпитати, хто буде, швидше за все, щоб дати вам уроки. Сайти, як Craigslist дозволяють знайти багато повідомлення, присвячені діяльності місцевих та які стосуються людям, які можуть повідомити вам або дати вам уроки.

- Pub Crawl


Ця рада я думаю, для молодих серед нас. Хороший спосіб швидко подружитися, щоб зробити паб. Вона полягає в об'єднанні 4 або 5 барів в одну ніч, роблячи друзів протягом декількох напоїв.
Молодіжні гуртожитки (і деякі готелі) прекрасні місця, щоб почати паб. Ви часто будете бачити оголошення, які відображаються на стійці реєстрації.

Перейти до частини 1 - Перейти до частини 3

Пов'язані теми: