Допомога

Чи є знання англійської достатнім для подорожей за кордон?Якщо ви плануєте залишитися в неангломовних країни і планують зробити більше, ніж жити в емігранта міхура і просто 'отримати від' в країні, залежно від того, де ви збираєтеся, вам потрібно буде вивчити місцеву мову ,

Досить просто, англійська не завжди достатньо. Я дізнався про це багато років тому, намагаючись знайти свій шлях навколо Мюнхена на моєї першої поїздки в Німеччину і останнім часом після того, як провів шість років у Таїланді.

Це помилка вважати, люди будуть розуміти по-англійськи. Це може бути найбільш широко поширена мова в світі, але переважна більшість людей на Землі не говорять по-англійськи.
Дізнайтеся, як спілкуватися з місцевими жителями на їхній рідній мові - не тільки він буде робити ваше життя набагато простіше, це допоможе вам більш повно відчути культуру.
Культура може бути розділена на дві арки-категорії: історичної культури та сучасної культури.
Хоча ви можете бути в змозі вивчити історію країни, використовуючи англійською, ви не зрозумієте його поточне культури, також не знаючи мови, якою ця культура виражається.

Наприклад, на тайському мовою, ви не говорите, що хтось пізно, ви говорите, вони 'приходять повільно'.
Якби ви були, щоб перевести буквально, і сказати, що хтось прийде пізно, це означатиме, пізно ввечері.
Якщо ви збираєтеся витратити значну кількість часу в країні, зробити собі послугу і вивчити місцеву мову!

Пов'язані теми: