Допомога

Які 5 вагомих причин, щоб поїхати вчитися в чужій країні?Дослідження за кордоном? Це і лякають і захоплюють? Якщо ви все ще трохи неохоче зробити рішучий крок, Polyglotclub дає основні причини покинути свою країну. Dare пригода!
Перехід за кордон для вашої освіти не просто так! Перш за все, ви йдете по правильним причин?
Ось 5 з них:

1. вивчити іноземну мову


Стати двомовний здається в даний час необхідність. Що може бути краще, щоб вивчити іноземну мову, ніж повне занурення? Безперервна практика мови з рідній країні це кращий спосіб впоратися з цим. Завдяки вашим дослідженням, ви навіть можете дізнатися специфічна технічна термінологія, пов'язані з Вашою області (управління, фінанси, зв'язку ...). Це дуже цінним активом для рекрутерів. Крім того, професійної гідності, майстер інші мови дозволить вам отримати більше друзів легко. Чому б не оселитися в країні пізніше? Тим не менш, навіть там він займає час, щоб стати багатомовним. Вам потрібно принаймні за три місяці, щоб мати добрі знання мови. Річного перебування, звичайно, краще.
Колись ви можете взяти участь в багатомовних подій , щоб зустрітися з місцевою і практика інтенсивно мову.

2. Відкрийте для себе нову культуру


Глобалізація стандартизовані більшості культур, але не повністю! Кожен зберігає свою специфіку. Це може бути цікаво дізнатися інші способи життя, це дасть вам більшу відкритість. Ви зрозумієте, що є різні способи мислення і бачення речей. З гострим критичним розумом, тепер ви будете мати можливість порівняти і оцінити події на дому або в інших місцях.

3. формування впевненості в собі


'Один в джунглях', це подорож у невідомість зробить вас дозріти. Без вашої родини, ви повинні будете пройти на свої власні. Унікальний досвід, щоб побудувати впевненість у собі! Ви дізнаєтеся більше про себе, але й відкриє для інших. Ви зустрінете багато людей і адаптуватися до різних ситуацій і повернутися в якості нового обличчя.

4. вчаться по-різному


Методи навчання не те ж саме в іншому місці, ніж тут, у себе вдома! Вам доведеться пристосуватися до середовища навчання, де правила відрізняються.

Наприклад, у Великобританії чи Сполучених Штатах, вчителі заохочують нічого мислення, а не заучування.
Не хвилюйтеся: ви, безумовно, буде на висоті. Якщо ви прийняті в зарубіжній школі, як правило, означає, що ви хороший студент. Справді, вибір, як правило, на основі ваших записів і вашої мотивації.

5. Підвищення резюме


Кінцева мета навчання за кордоном, щоб виділити свій період навчання.
В епоху глобалізації, міжнародна кар'єра є більш цінним для рекрутера. Це показує, що ви незалежні, відкритими з певною інтелектуальної допитливості. Щоб жити за межами своєї країни, ви повинні мати навички адаптації. Ці навички затребувані вербувальників. Крім того, цей досвід за кордоном, буде спосіб диференціювати себе і конкурувати більш легко на ринку праці. Не забудьте згадати Ваш досвід на ваше резюме! 'Я навчився жити далеко від дому і інтегрувати себе в новому середовищі'

Що робити, якщо ви не хочете йти поодинці?


Для деяких людей, залишаючи по собі задоволення. Для інших однак, ініціатива здається небезпечним і вимагає мужності. Це правда, що існують перешкоди: вибір навчання; медичне страхування; висока вартість проїзду та проживання в іноземній державі ...
Студенти, які соромляться і бояться кількість документів може отримати допомогу від 'програм обміну'. Вони були створені, щоб найкращим чином сприяти мобільності студентів. Однак, не слід очікувати, щоб мати можливість залишити в найкоротші терміни. У цій області, що не диво: ви не повинні підготувати вашого від'їзду принаймні, за один рік до запланованої дати вильоту, якщо тільки для реєстрації.

Пов'язані теми: