Допомога

Як знайти друзів підчас подорожі (3/5)?Частина 3 з 5 (Перейти до частини 2 - Перейти до частини 4 )

- Екскурсія групи


У деяких країнах, як Непал набагато легше, щоб насолодитися його з туристичною групою. Є багато переваг для участі в такого роду перебування 'все включено', навіть якщо це не ваша річ. Загалом, ви в кінцевому підсумку в пастці з клієнтом, як ви, так що ви зобов'язані брати участь у бесіді і починають дружити.

- Піші прогулянки і безкоштовні екскурсії


Вам не потрібно йти так довго, щоб подружитися: кілька годин похід може бути недостатньо. Всі туристичні місця пропонують різні форми туризму. Зареєструйтеся та бути відкритим для інших. Все, що вам потрібно зробити, це почати розмову, коли керівництво не розмовляє. Більшість людей є відкритими для обговорення, коли немає нічого іншого робити або бачити.

- Карткова гра


Карткова гра неймовірний інструмент, щоб завести нових друзів. Це відмінний спосіб весело провести час і повеселитися з кимось ви тільки що зустрілися.

- Попросіть інших


Не бійтеся глузувань також хороша техніка, щоб зустріти людей. При виконанні туризм, не соромтеся запитати дорогу до чужих і запитати поради, що робити в цьому районі. Вам не обов'язково навіть мати, щоб бути втрачені в контакт з незнайомцем. Я часто задають питання, хоча я вже знаю відповідь. Це не брехня, але тільки привід, щоб почати розмову.

Перейти до частини 2 - Перейти до частини 4

Пов'язані теми: