pagalba

NEW ARTICLE

Kaip susidraugauti keliaujant (3/5)?3 dalis iš 5 (Eiti į 2 dalis - Eiti į dalis 4 )

- Kelionių grupės


Kai, pavyzdžiui, Nepale šalyse ji yra daug lengviau mėgautis su turistų grupę. Yra daug naudos dalyvauja šiame buvimo natūra 'viskas įskaičiuota', net jei tai nėra jūsų dalykas. Iš esmės jūs galų gale įstrigę su klientu, kaip jūs, todėl jūs privalote užsiimti pokalbį ir pradeda susidraugauti.

- pėsčiųjų ir nemokamas ekskursijas


Jums nereikia eiti, kad ilgą susidraugauti: kelios valandos žygis gali pakakti. Visi turistinių vietų pasiūlyti įvairių formų žygiai. Užsiregistruoti ir būti atvira kitiems. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pradėti pokalbį, kai vadovas yra ne kalbėti. Dauguma žmonių yra atvira diskusija, kai yra nieko daryti ar matyti.

- Kortų žaidimai


Kortų žaidimas yra neįtikėtinas įrankis susidraugauti. Tai puikus būdas smagiai ir smagiai su žmogumi, kurį ką tik susitiko.

- Paprašykite kitų


Ne bijoti pajuokos taip pat yra geras būdas susipažinti su žmonėmis. Kai darai Turizmas, nedvejodami paklausti kelio į svetimas ir paklausti patarimo, ką daryti kaimynystėje. Jūs nebūtinai net turi būti prarasta susisiekti svetimas. Aš dažnai užduoti klausimus, nors aš jau žinau atsakymą. Tai ne melas, bet tik pretekstas pradėti pokalbį.

Eiti į 2 dalis - Eiti į 4 dalis

Related topics: