pagalba

NEW ARTICLE

Gyvenimas užsienyje: kaip prisitaikyti?
Supratimas naują kultūrą ir atsižvelgiant į guolius užsienio šalyje yra tarp prisitaikymo balanso į kitą aplinką ir išsaugoti savo pradinę tapatybę ... Sėkminga integracija priimančioje šalyje yra vienas iš pagrindinių iššūkių ekspatriacijos. Daugelis emigrantų tiki suprasti šalies kultūrą yra pagrindinis veiksnys sėkmingam integracijos.

Čia yra 6 pagrindiniai punktai:

1. Sužinokite, šalies kalbą.


Nesvarbu, ar jūs turite beveik visiškai trūksta žinių apie vietos kalba arba turite tik keletą pagrindai, jūs neišvengiamai susiduria su kalbos barjerą. Su anglų kalbos žinių, jums bus suteikta galimybė 'gauti į' daugelyje ne angliškai kalbančių šalių. Tačiau tai stragegy nebus pakankamas, kad ilgalaikėje perspektyvoje. Be vien tik patogumui, valdyti, kad ekspatriacijos šalies kalbą yra neabejotina integracija vektorius. Pastangos kalbėti ta kalba, yra ne jūsų, taip pat pakeisti būdą jūs suvokia ar užsienyje gautą.
Mokymosi kalbą gali būti pradėtos iki ekspatriacijos, tačiau tai gali būti padaryta, kai vietoje, visiškai panardinant. Jei esate visiškas pradedantysis, jūs turėtumėte imtis klases. Kiekvienam savo metodus išmokti, pagerinti arba tampa dvikalbis: imtis intensyvius kursus, žiūrėti televizorių ir skaityti vietinėje spaudoje, dalyvauti grupės veiklą ir, žinoma, užsiregistruoti Polyglot 'Club atveju .

2. Tapk Polyglot 'klubas organizatorius


Būdamas atsakingu už 'Polyglot' Club tinklo, jums bus padaryti daug draugų rapidely. Kaip kalbų mainų renginio organizatorius jūs patenkinti daug vietos, kurie nori išmokti anglų kalbą ar kitas kalbas. Jūs taip pat atitinka kitus emigrantai, kurie nori išmokti skirtingų kalbų.
Sukurti naują susitikimą dabar!

3. Naršyti šalį, savo miestą, savo kaimynus.


Ir jei tikrai atrasti naują vietą, Jums buvo pasiklysti mažai? Norėdami jaustis kaip namie savo šalies į užsienį, jums nereikia tiesiog įsiminti savo namų biuro maršrutą arba aplankyti garsiąją paminklus, kaip artimųjų turistas. Perkelti palaipsniui nuo pagrindinių turistinių grandinių per miestą kartu su draugais, kurie buvo ten ilgą laiką. Supratimas apie šalies specifiką arba nustatyti savo mėgstamus adresai reikalauja tam tikrų pastangų.

4. Priimti vietos gyvenimo būdą.


Vargu ar turite įdėti savo maišelius Tailandas, kad jums skubėti į specializuotą prekybos centre bando rasti ten produktus Jūs naudojote vartoti savo gimtąją šalį. Užsienyje JAV keletą mėnesių, jūs iš esmės pažvelgti į užsienio televizijos kanalų, kurie yra susipažinę su jumis, jus domina labai glaudžiai su Emigrantų bendruomenės, jums praleisti valandas Skype ... Jei ši operacija gali būti raminantis į pirma, ji nepalengvina savo integraciją į savo naujus namus.
Jūs turite gyventi kultūrą ir patirti. Smalsumas tampa jūsų geriausias sąjungininkas. Stay away laikas nuo laiko iš savo ekspatriantų draugais, paragauti vietinių patiekalų, dalyvauti kultūros renginiuose, susipažinti su įvairių kodeksų mandagumo ... Kitaip tariant, sutikti būti nustebinti. Tikslas yra ne tapti kažkas ir laikytis visų vietinių įpročius, bet iš tikrųjų patirti šalies, kurioje jūs gyvenate kultūrą.

5. Sukurkite socialinį gyvenimą.


Ar gebėjimas užmegzti ryšius su abiem vietinių gyventojų ir kitų emigrantų būti lemiamas veiksnys ekspatriacijos sėkmę? Naujokas gali sužinoti daug iš abiejų pusių. Gauk kartu su emigrantų, kurie jau turi vieną žingsnį atgal savo patirtimi šalyje bus ne tik išvengti galimo izoliaciją atvykus, bet taip pat suteikia jums praktinių patarimų: pastangas atidaryti banko sąskaitą, registruotų gydytojų, sveikatos apsaugos sistemos, atrankos draudimo , mokyklos, atnaujinimas leidimų dirbti ... Raskite emigrantų tinklus ir asociacijas ir ... mainų! Vėlgi, 'Polyglot' klubas tinklas bus puikus pagalbininkas: Susisiekite nariai per svetainę, lankyti visus socialinius renginius natūra.
Užmegzti ryšius su vietos gyventojais. Tai padidins jūsų žinias apie šalies ir sustiprins savo jausmus priklausymo.
Priklausomai nuo šalies, tai yra daugiau ar mažiau sudėtinga, kad būtų galima patenkinti vietos gyventojų, bet patekti į visas galimybes: klubų veiklą, mokyklines išvykas, verslo aplinka, draugų draugų ...

6. Palaikyti ryšius su savo kilmės šalį.


Ekspatriacijos tikrai keičia taip, kaip jums pažvelgti į savo šalį. Tačiau derinanti nereiškia mesti į savo kultūrą. Iššūkis valdyti statyti dvigubo kultūros natūra. Taigi, tai geriausia palaikyti ryšį su draugais ir šeima, kad jūs dažnai buvo laikinai išvežtos iš paskos. Pokalbiai per socialinius tinklus, keistis laiškus, grįžti kartkartėmis savo šalyje ... Šios pastangos taip pat padeda sušvelninti iš užsienio grąžinimo poveikį.

Related topics: