Pomoc

NEW ARTICLE

Ako sa spriateliť cestách (3/5)?Časť 3 z 5 (Choď na časti 2 - Prejdite na časť 4 )

- Tour skupiny


V niektorých krajinách, ako je Nepál, že je oveľa jednoduchšie, aby si to s turné skupiny. Existuje mnoho výhod pre účasť v tomto druhu pobytu 'all inclusive', aj keď to nie je vaša vec. V podstate ste skončili v pasci s klientom, ako ste vy, takže ste povinní zapojiť sa do rozhovoru a začať robiť priateľov.

- Pešia turistika a bezplatné prehliadky


Nemusíte ísť tak dlho, aby sa priateľom: niekoľko hodín výlet môže byť dostačujúce. Všetky turistické miesta ponúkajú rôzne formy turistiky. Zaregistrujte sa a byť otvorený pre ostatných. Jediné, čo musíte urobiť, je začať konverzáciu, keď je príručka nehovorí. Väčšina ľudí sú otvorené diskusii, keď nie je nič iné robiť alebo vidieť.

- Hra Card


Kartová hra je neuveriteľný nástroj, aby sa priateľmi. To je skvelý spôsob, ako sa pobaviť a baviť sa s niekým, koho práve stretli.

- Opýtajte sa ostatných


Nie sa báť výsmechu je tiež dobrá technika stretnúť sa s ľuďmi. Keď robíte cestovného ruchu, neváhajte sa opýtať na cestu na cudzincov a požiadať o radu o tom, čo robiť v okolí. Nemusíte nutne ani byť stratený kontaktovať cudzinca. Často som klásť otázky, aj keď som už poznal odpoveď. Nie je to lož, ale len zámienka začať konverzáciu.

Prejdite na časť 2 - Prejdite na časť 4

Related topics: