Pomoc

NEW ARTICLE

Aké sú 5 dobrých dôvodov, prečo ísť študovať v cudzej krajine?Štúdium v ​​zahraničí? Je to ako fascinujúce a desivý? Ak ste ešte trochu zdráha sa ponoriť, Polyglotclub vám dáva hlavné dôvody pre opustenie svojej domovskej krajiny. Dare dobrodružstvo!
Chystáte sa do zahraničia za svoje vzdelanie nie je len tak! Predovšetkým, že idete zo správnych dôvodov?
Tu je 5 z nich:

1. Naučiť sa cudzí jazyk


Staňte sa bilingválne zdá v dnešnej dobe nutnosťou. Aký lepší spôsob, ako sa naučiť cudzí jazyk, ako úplného ponorenia? Priebežná prax jazyk s rodnej krajine je najlepší spôsob, ako to zvládnuť. Prostredníctvom svojho štúdia, môžete dokonca naučiť konkrétnu technickú slovnú zásobu týkajúcu sa vášho oboru (riadenie, financií, komunikácie ...). Je to veľmi cenným prínosom pre personalistov. Okrem profesionálne výhodu, bude majster iné jazyky vám umožní získať viac priateľov ľahko. Prečo nie usadiť v krajine neskôr? Ale aj tam je potrebné určitý čas, aby sa stal jazykov. Budete potrebovať minimálne tri mesiace, mať dobré znalosti jazyka. Jeden rok pobytu je samozrejme najlepšie.
Akonáhle sa môžete zúčastniť viacjazyčných podujatí na stretnutí s miestnymi a intenzívne používať jazyk.

2. Objavte novú kultúru


Globalizácia štandardizované väčšine kultúr, ale nie úplne! Každá zachováva svoje špecifiká. To môže byť zaujímavé objavovať iné spôsoby života, to vám dá väčšiu otvorenosť. Budete si uvedomiť, že existujú rôzne spôsoby myslenia a videnia vecí. S ostrým kritickej mysle, budete sa môcť porovnať a posúdiť udalosti doma či inde.

3. Build sebavedomie


'Sám v džungli', táto cesta do neznáma budete zrieť. Bez vašej rodiny, budete musieť dostať na vlastnú päsť. Jedinečný zážitok budovať sebavedomie! Dozviete sa viac o sebe, ale tiež otvoria pre ostatných. Stretnete veľa ľudí, a prispôsobiť sa rôznym situáciám a vrátiť sa ako nový človek.

4. Naučte inak


Vyučovacie metódy nie sú rovnaké inde ako tu, doma! Budete musieť prispôsobiť na študijné prostredie, kde pravidlá sú odlišné.

Napríklad vo Veľkej Británii alebo v Spojených štátoch, učitelia podporovať osobné myslenie skôr ako učenie naspamäť.
Nebojte sa: iste budete až na par. Ak sú prijímané v zahraničnej škole, zvyčajne to znamená, že ste dobrý študent. Naozaj, výber je zvyčajne na základe vašich záznamov a svoje motiváciu.

5. Vylepšite svoj životopis


Konečným cieľom štúdia v zahraničí je pre označenie dobu štúdia.
V ére globalizácie, medzinárodnej kariéra je cennejšie náborář. To ukazuje, že ste nezávislí, open minded s istou intelektuálne zvedavosť. Ak chcete žiť mimo svojej domovskej krajine, musíte mať adaptačných schopností. Tieto zručnosti sú veľmi žiadané by zamestnávateľovi. Okrem toho bude táto skúsenosť v zahraničí byť spôsob, ako odlíšiť a súťažiť ľahšie na trhu práce. Nezabudnite uviesť svoje skúsenosti na Váš životopis! 'Naučila som sa žiť ďaleko od domova a integrovať som na nové prostredie'

Čo keď nechceš ísť sám?


Pre niektorých ľudí, takže sám o sebe je radosť. Pre ostatné však iniciatíva zdá nebezpečný a vyžaduje odvahu. Je pravda, že existujú prekážky: voľba vzdelávania; zdravotného poistenia; vysoké náklady na cestovanie a pobyt v cudzej krajine ...
Študenti, ktorí váhajú a bojí množstvo papierovania môžu získať pomoc od 'výmenných programov'. Boli vytvorené, aby čo najlepšie podporovať mobilitu študentov. Avšak, nečakajte, že by mohli odísť v krátkej dobe. V tejto oblasti, nie zázrak: musíte pripraviť svoj odchod aspoň jeden rok pred plánovaným dátumom odchodu, aj keď len na registráciu.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All