Pomoc

NEW ARTICLE

Ako sa spriateliť cestách (1/5)?Časť 1 z 5 (Choď na časti 2 )

Myslím si, že najdôležitejšie cesta nie je mesto alebo krajiny, ktorá je objavený, ale priatelia, s ktorými zdieľame tieto okamihy!

Tu je niekoľko tipov na to, ako sa stretnúť sa s ľuďmi a robiť priateľov, keď cestujú sami.

- Zabudnite na všetky vaše 'a priori'


Mnoho ľudí začať s nespočetnými 'a priori' a falošných dôvodov, ktorý oni nemohli robiť určité veci. Majú pocit, príliš starí alebo príliš mladí, príliš plachý, atď., Aby sa pokúsili to či ono urobiť. Vždy sa môžete naučiť niečo od každého, koho stretnete, bez ohľadu na ich vek.

- Ubytujte sa v hosteli


Pri jazde samotnej ubytovne sú bezpochyby najlepším miestom na stretnúť sa s ľuďmi. Tam sú ľudia všetkých vekových kategórií. Samozrejme, budete vždy spĺňať mladými glóbus klusákov, ale budete tiež naraziť na rodiny, ktoré sa rozhodnú ísť cestovať na rozpočet.
Malé tajomstvo na zapamätanie ubytovne je, že často ponúkajú jednolôžkové izby. Týmto spôsobom ste ubytovaní ako v hoteli a zároveň sa teší výhod komunitného života.
Teraz, musíme tiež získať nejaké informácie dopredu pred rezerváciou. Spomínam si počas svojej cesty do Dublinu som šiel cez hostelbookers webové stránky, aby videli, čo si ľudia mysleli o určitom mieste. Hostel, ktorý obdržal najlepší pripomienok bola v mieste, nikdy som poznal a ktorého atmosféra bola naozaj skvelá. Všeobecne platí, že zistíte, veľmi podrobné a skutočné vyjadrenie.

- Polyglot Club jazyk výmenné akcie


Polyglot členovia klubu organizovať stretnutia
v mnohých mestách po celom svete. Účastníci sú veľmi otvorené hneval sa. Stretnete sa s miestnymi obyvateľmi, ktorí sa chcú učiť cudzie jazyky a cudzincov (cestovaní, alebo nie), ktorí sa chcú naučiť jazyk krajiny. Tam, môžete ľahko vytvoriť priateľov, ktorí môžu tiež ukázať vás po celom meste.

- Staňte sa vodca: usporiadať stretnutie Polyglot Club


Jedným zo základných princípov ľudskej psychológie je, že ľudia sú vždy priťahovaní k vodcom. Takže namiesto čakania na veci sa stane, aby im nestane!
Napríklad, môžete sa stať Polyglot Club organizátor jednoduchým vytvorením nového stretnutie na webových stránkach: vybrať pekný a pokojný na verejnom mieste v centre mesta (ako krčmu alebo parku), deň a čas. Ostatní členovia v tejto oblasti sa zaregistrovať na vašej akcii a stretnete veľa nových priateľov.

Stačí vytvoriť novú schôdzku TU!

Prejdite na časť 2

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All