راهنمایی

5 دلیل خوب برای رفتن به مطالعه در یک کشور خارجی ها چه هستند؟تحصیل خارج از کشور؟ این هر دو جذاب و ترسناک است؟ اگر شما هنوز هم کمی تمایلی به گرفتن غوطه هستند، Polyglotclub به شما می دهد از دلایل اصلی برای ترک کشور خود. جرات ماجراجویی!
رفتن به خارج از کشور برای آموزش و پرورش خود را نه تنها اتفاق می افتد! بالاتر از همه، شما را برای به دلایل حق برود؟
در اینجا 5 از آنها:

1. یادگیری یک زبان خارجی


دو زبانه تبدیل به نظر می رسد امروزه یک ضرورت. چه راهی بهتر برای یادگیری یک زبان خارجی از غوطه ور؟ تمرین مداوم یک زبان با کشور بهترین راه برای آن استاد است. از طریق مطالعات خود را، شما حتی می توانید لغات فنی خاص مربوط به رشته خود را (مدیریت، امور مالی، ارتباطات ...) یاد بگیرند. این یک دارایی بسیار با ارزش را به استخدام است. علاوه بر استفاده حرفه ای، زبان استاد دیگر شما اجازه می دهد برای به دست آوردن دوستان بیشتر به راحتی. چرا در کشور حل و فصل نیست بعد؟ با این حال، حتی وجود دارد که طول می کشد زمان برای تبدیل شدن به چند زبانه. شما حداقل سه ماه نیاز به یک دانش خوبی از زبان. یک سال اقامت البته بهتر است.
هنگامی که وجود دارد شما می توانید در شرکت وقایع چند زبانه برای دیدار با محلی و تمرین به شدت زبان.

2. کشف یک فرهنگ جدید


جهانی شدن استاندارد است بیشتر فرهنگ ها، اما نه به طور کامل! هر حفظ ویژگی آن است. ممکن است جالب برای کشف راه های دیگر زندگی، این شما باز بودن بیشتر به من بدهید. شما متوجه خواهد شد که راه های مختلف تفکر و دیدن چیزها وجود دارد. با ذهن حیاتی تیز، شما در حال حاضر قادر به مقایسه و قضاوت در مورد حوادث در خانه و یا در جای دیگر باشد.

3. اعتماد به نفس


'تنها در جنگل'، این سفر به ناشناخته ها را به شما بالغ. بدون خانواده شما، شما باید برای دریافت توسط در خود تغییر دهید. تجربه منحصر به فرد برای ساخت اعتماد به نفس! شما بیشتر در مورد خودتان یاد بگیرید، بلکه به دیگران باز خواهد شد تا. شما بسیاری از مردم ملاقات و انطباق با شرایط مختلف و دوباره به عنوان یک فرد جدید.

4. بدانید متفاوت


روش تدریس نه همان در جای دیگر از اینجا، در خانه! شما باید برای تنظیم به یک محیط یادگیری که در آن قوانین متفاوت است.

به عنوان مثال، در انگلستان یا ایالات متحده، معلمان تفکر شخصی به جای یادگیری توسط قلب را تشویق کنند.
نگران نباشید: شما مطمئنا تا پر شود. اگر شما در یک مدرسه خارجی پذیرفته، معمولا بدان معنی است که شما یک دانش آموز خوب است. در واقع، انتخاب معمولا در سوابق خود و انگیزه خود را بر اساس.

5. بهبود CV خود را


هدف نهایی از تحصیل در خارج است به برجسته دوره خود را از مطالعه.
در عصر جهانی شدن، حرفه ای بین المللی با ارزش تر به همکاران است. این نشان می دهد که شما مستقل، باز فکر با کنجکاوی فکری خاص هستند. برای زندگی در خارج از کشور خود، شما نیاز به مهارت های سازگاری. کسانی که مهارت های به شدت توسط استخدام خواستار. علاوه بر این، این تجربه در خارج از کشور خواهد بود راه را برای خودتان افتراق و رقابت بیشتر به راحتی در بازار کار. فراموش نکنید که به ذکر تجربه خود را در رزومه کاری خود را! 'من یاد گرفته ام برای زندگی دور از خانه و ادغام خودم را به یک محیط جدید'

چه می شود اگر شما نمی خواهید به تنهایی؟


برای افراد خاصی، ترک خود را در آن لذت است. اما برای دیگران، ابتکار عمل خطرناک به نظر می رسد و نیاز به شجاعت. درست است که موانع وجود دارد: انتخاب آموزش. بیمه سلامت؛ هزینه های بالای سفر و اقامت در کشور های خارجی ...
دانش آموزانی که دریغ و ترس مقدار کاغذ بازی می تواند کمک از 'برنامه های مبادله' دریافت کنید. آنها ایجاد شد به بهترین ترویج تحرک دانش آموز. با این حال، انتظار نداریم که قادر به در کوتاه مدت متوجه ترک. در این زمینه، هیچ معجزه: شما باید خروج خود را حداقل یک سال قبل از تاریخ خروج برنامه ریزی شده اگر فقط برای ثبت نام آماده،.

مباحث مرتبط:

Comments