Допомога

Життя в чужій країні: як адаптувати?
Розуміння нову культуру і приймаючи свої підшипники в іноземній країні баланс між адаптацією до іншому середовищі і зберігаючи свій оригінальний особистість ... Успішна інтеграція в приймаючій країні є однією з основних проблем еміграції. Багато іноземців вважають, розуміти культуру країни є основним чинником для успішної інтеграції.

Ось 6 ключових моментів:

1. Вивчіть мову країни.


Якщо у вас є майже повна відсутність знань про рідну мову або у Вас є тільки кілька основи, ви неминуче зіткнеться з мовний бар'єр. Зі знанням англійської мови, ви зможете 'потрапити на' в багатьох неангломовних країн. Тим не менш, це stragegy нічого очікувати достатнім в довгостроковій перспективі. Крім простої зручності, освоюючи мову країни еміграції є незаперечним вектор інтеграції. Зусилля говорити мовою, який не є вашим також змінити спосіб сприймаються або отримані за кордоном.
Вивчення мови може почати задовго до еміграції, але це може бути зроблено відразу на сайті, в повному зануренні. Якщо ви повний новачок, ви повинні ходити на заняття. Для кожного свої методи, щоб дізнатися, поліпшити або стати двомовним: приймати інтенсивні курси, дивитися телевізор і читати місцеву пресу, брати участь у групових заходах і, звичайно ж, підписатися на події Поліглот Club .

2. Стати організатором Поліглот клуб


Будучи відповідальним мережі Поліглот Club, ви будете робити багато друзів rapidely. Як організатор мовний обмін подій ви зустрінете багато місцевих, хто хоче вивчати англійську мову або інші мови. Ви також познайомитися з іншими експатів, які хочуть вчитися на різних мовах.
Створити нову зустріч зараз!

3. Дослідіть країну, своє місто, свій район.


А якщо дійсно виявити нове місце, потрібно було заблукати мало? Щоб відчувати себе як вдома у вашій країні еміграції, ви не просто запам'ятовувати маршрут домашнього офісу або відвідати знамениті пам'ятники, як, що проходить туриста. Переміщення поступово від основних туристичних маршрутів по місту разом з друзями, які були там протягом довгого часу. Розуміння специфіки тієї чи іншої країни або визначити улюблені адреси зажадає деяких зусиль.

4. Прийняти місцевий спосіб життя.


Навряд чи у вас покласти ваші сумки в Таїланді, що ви поспішаєте в спеціалізованому супермаркеті, намагаючись знайти там продукти, які ви використовували, щоб споживати у вашій країні. Експатріантів в Сполучених Штатах протягом декількох місяців, ви в основному дивіться на іноземних телеканалів, які знайомі з вами, то ви зацікавлені дуже близько до діаспори, ніж витрачати години на Skype ... Якщо ця операція може бути обнадійливим в По-перше, це не сприяє вашій інтеграції в свій новий будинок.
Ви повинні жити культуру і випробувати його. Цікавість стає ваш кращий союзник. Тримайтеся подалі від часу з ваших експатів друзів, спробувати місцеві страви, відвідувати культурні заходи, ознайомитися з різними кодами ввічливості ... Іншими словами, прийняти дивуватися. Мета полягає в тому, щоб не стати хтось інший і дотримуватися всіх місцевих звичаїв, але насправді випробувати культуру країни, в якій ви живете.

5. Побудувати суспільне життя.


Буде можливість вступити в контакт з місцевих жителів і інших іноземців буде визначальним фактором в успіху еміграції? Новачок може багато чому навчитися у обох сторін. Отримати разом з емігрантами, які вже мають крок назад від їхнього досвіду в країні не тільки уникнути можливого ізоляції після прибуття, але також надасть вам практичні поради: зусилля, щоб відкрити рахунок у банку, зареєстрованих лікарів, системи охорони здоров'я, вибір страхової школи, оновлення дозволів на роботу ... Знайдіть експатріантів мережі та асоціації та ... Обмін! Знову ж таки, мережа Поліглот клуб буде великою підмогою: контактних елементів через веб-сайт, відвідувати всі види громадських заходів.
Встановити зв'язки з місцевими жителями. Це збільшить ваші знання країни і зміцнить вашу почуття приналежності.
Залежно від країни, це більш-менш важко бути в змозі задовольнити місцевих жителів, але ввести всі можливості: клубні заходи, шкільні екскурсії, бізнес-середовища, друзі друзів ...

6. Підтримка зв'язків з вашою країною походження.


Еміграції, звичайно, змінює ваш погляд на вашій власній країні. Тим не менш, адаптація означає відмову від своєї власної культури. Проблема полягає в управлінні, щоб створити свого роду подвійний культури. Так що краще, щоб залишатися на зв'язку з друзями та родиною, що ви часто тимчасово залишилися позаду. Чат з допомогою соціальних мереж, обмін пошти, повернутися час від часу у вашій країні ... Ці зусилля також допомагають пом'якшити наслідки повернення з-за кордону.

Пов'язані теми: