עזרה

NEW ARTICLE

חיים במדינה זרה: איך להתאים?
הבנת תרבות חדשה ולוקח מסביה במדינה זרה איזון בין ההסתגלות לסביבה שונה ושמירה על זהותו המקורית ... שילוב מוצלח במדינה המארחת היא אחד האתגרים העיקריים של אשרה. גולים רבים מאמינים הבנת התרבות של המדינה היא הגורם העיקרי לשילוב מוצלח.

להלן 6 נקודות מפתח:

1. למד את השפה של המדינה.


אם יש לך חוסר כמעט מוחלט של ידיעת השפה המקומית או שיש לך רק כמה עקרונות בסיסיים, אתה בהכרח להתמודד עם מחסום השפה. עם הידע באנגלית, אתה תהיה מסוגל 'להסתדר' במדינות רבות שבאינן דוברות אנגלית. עם זאת, stragegy זה לא יספיק בטווח הארוך. מעבר לנוחות בלבד, שליטה בשפה של המדינה של אשרה היא וקטור שילוב בלתי ניתן להכחשה. מאמצים לדבר בשפה שהוא לא שלך גם לשנות את הדרך שאתה נתפסת או שהתקבל בחו'ל.
לימוד השפה יכול להתחיל הרבה לפני expatriation אבל אפשר לעשות את זה פעם אחת באתר, בטבילה מלאה. אם אתה מתחיל מלא, אתה צריך לקחת שיעורים. ללמוד כל שיטות משלו ל, כדי לשפר או להיות דו-לשוני: לקחת קורסים אינטנסיביים, לצפות בטלוויזיה ולקרוא את העיתונות המקומית, להשתתף בפעילויות קבוצה, וכמובן, להירשם לאירוע Polyglot מועדון.

2. הפוך מארגן Polyglot מועדון


מאת להיות אחראי על רשת Polyglot מועדון, אתה תעשה הרבה חברי rapidely. כמארגן אירוע החלפת שפה שאתה פוגש רב מקומי שרוצה ללמוד אנגלית או בשפות אחרות. כמו כן, תוכל לפגוש גולים אחרים שרוצים ללמוד שפות שונות.
יצירת פגישה חדשה עכשיו!

3. חקור את הארץ, העיר שלך, בשכונה שלך.


ואם באמת לגלות מקום חדש, היית ללכת לאיבוד קצת? להרגיש בבית במדינה שלך אשרה, אתה לא פשוט צריך לשנן מסלול המשרד-הבית שלך או לבקר במונומנטים המפורסמים כמו תייר חולף. לנוע בהדרגה מהמעגלים תיירותיות בעיר יחד עם חברים שהיו שם במשך זמן רב. הכתובות האהובות עליך להבין את הפרטים של מדינה או לזהות דורשות קצת מאמץ.

4. אמצו אורח החיים המקומיים.


בקושי יש לך לשים את התיקים שלך בתאילנד שאתם ממהרים לסופרמרקט מיוחד מנסה למצוא שם את המוצרים שאתה רגיל לצרוך במדינת הבית שלך. מהגרים בארצות הברית לכמה חודשים, אתה בעצם מסתכל על ערוצי הטלוויזיה הזרים שהם מוכרים לך, אתה מעוניין מאוד באופן הדוק לקהילת המומחה, אתה מבלה שעות בסקייפ ... אם פעולה זו יכולה להיות מרגיעה ב ראשון, זה לא להקל על ההשתלבות שלך לבית החדש שלך.
אתה צריך לחיות את התרבות ולחוות אותו. סקרנות הופכת בעלת הברית הטובה ביותר שלך. להתרחק מהעת לעת מהחברים שלך מומחה, לטעום את המאכלים המקומיים, להשתתף באירועים תרבותיים, להכיר את הקודים השונים של נימוס ... במילים אחרות, קיבלו להיות מופתע. המטרה היא לא להפוך למישהו אחר, ולציית לכל ההרגלים המקומיים, אך למעשה כדי לחוות את התרבות של המדינה שבה אתה גר.

5. לבנות חיים חברתיים.


האם היכולת ליצור קשר עם מקומיים וגולים אחרים להיות גורם מכריע בהצלחתה של אשרה? מצטרף חדש יכול ללמוד הרבה משני הצדדים. להסתדר עם גולים שכבר יש לי צעד אחורה על הניסיון שלהם בארץ לא רק להימנע מבידוד אפשרי על הגעה, אלא גם יספק לכם עצות המעשיות: מאמצים כדי לפתוח חשבון בנק, רופאים רשומים, מערכת בריאות, בחירה של ביטוח , בתי ספר, חידוש היתרי עבודה ... אתר רשתות גולים ועמותות ו... חילופי! שוב, רשת Polyglot המועדון תהיה לעזר רב: חברי קשר דרך האתר, להשתתף בכל הסוג של אירועים חברתיים.
להקים קשרים עם המקומיים. זה יהיה להגדיל את הידע של המדינה שלך ויחזק את תחושת השייכות שלך.
בהתאם למדינה, זה פחות או יותר קשה כדי להיות מסוגל לפגוש את האנשים המקומיים, אך להזין את כל ההזדמנויות: פעילויות מועדון, טיולי בית ספר, הסביבה עסקית, חברים של חברים ...

6. שמור על קשר עם ארץ המוצא שלך.


Expatriation בהחלט משנה את הדרך בה אתה מסתכל על המדינה שלך. עם זאת, התאמה לא אומר לוותר לתרבות משלה. האתגר טמון בניהול לבנות סוג של תרבות הכפולה. אז עדיף לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה שיש לעתים קרובות באופן זמני נשארו מאחור. צ'אט באמצעות רשתות חברתיות, החלפת מיילים, לחזור מהעת לעת במדינה שלך ... מאמצים אלה גם לעזור להקטין את ההשפעה של חזרתה מחו'ל.

Related topics: