Abi

NEW ARTICLE

Elu välismaal: kuidas kohaneda?
Mõistmise uue kultuuri ja võttes selle laagrite välisriigis on tasakaal kohanemine erinevate keskkonna ja säilitades oma esialgse identiteedi ... Edukas lõimumine vastuvõtvas riigis on üks peamisi väljakutseid kodumaalt lahkumise. Paljud rännanud usun mõista kultuuri riigis on peamine tegur eduka integratsiooni.

Siin on 6 põhipunkte:

1. Õpi selle riigi keelt.


Kas sul on peaaegu täielik teadmatus kohalikku keelt või sul on ainult mõned põhitõed, siis paratamatult silmitsi keelebarjääri. Mis inglise keele oskus, mida saab 'saada, mida' paljud mitte-inglise keelt kõnelevates riikides. Kuid see stragegy ei piisa pikemas perspektiivis. Beyond lihtsalt mugavusest, juhtida riigi keelt kodumaast on vaieldamatu integratsiooni vektor. Jõupingutused rääkida keeles, mis ei ole sinu oma ka muuta seda, kuidas tajutakse või välismaal saadud.
Keele õppimine võib alata juba enne kodumaalt lahkumise kuid seda saab teha, kui kohapeal, täielikult kaetud. Kui te olete täielik algaja, siis peaksid klassi. Igale oma meetodeid, et õppida, parandada või saada kakskeelne: võtta intensiivkursused, telekat vaadata ja lugeda kohalikus ajakirjanduses, osaleda rühma tegevuses ning muidugi logida polüglottide Club korral .

2. Hakka polüglottide Club korraldaja


Olles vastutab polüglottide Club võrgustik, te teete palju sõpru rapidely. Nagu keelt vahetada ürituse korraldaja teil kohtuda paljude kohalike, kes soovivad õppida inglise või muus keeles. Sa kohtub ka teiste väljarännanud inimesed, kes soovivad õppida erinevaid keeli.
Uue koosoleku nüüd!

3. Uurida riik, oma linna, oma naabruskonnas.


Ja kui tõesti avastada uus koht, siis oli ära eksida vähe? Et kodus oma riigi kodumaast, sa ei saa lihtsalt pead meelde oma kodu-office teel või külastada kuulsat monumente nagu möödaminnes turist. Liiguta järk-järgult eemale turismi ahelad läbi linna koos sõpradega, kes on seal pikka aega. Mõistmise spetsiifikat riigi või selgitada oma lemmik aadressid vajada jõupingutusi.

4. Võtta kohaliku elustiili.


Vaevalt on paned oma kotid Tais et te kiirustada spetsialiseeritud supermarket, püüdes leida seal tooteid, mida kasutatakse tarbida oma kodumaal. Välis USA paar kuud, siis põhimõtteliselt vaadata välismaiseid telekanaleid, mis on tuttav, olete huvitatud väga tihedalt expat kogukonna, kui kulutada tundi Skype ... Kui see operatsioon võib olla rahustav sisse Esiteks ei soodusta oma integreerimist oma uue kodu.
Sa pead elama kultuuri ja kogeda. Uudishimu saab teie parim liitlane. Eemale aeg-ajalt oma expat sõbrad, maitsta kohalikke toite, käia kultuuriüritustel, tutvuda erinevate koodide viisakusest ... Teisisõnu nõus olla üllatunud. Eesmärk ei ole saada keegi teine ​​ja järgima kõiki kohalikke harjumusi, kuid tegelikult kogeda kultuuri riigis, kus sa elad.

5. Ehitage ühiskondlikus elus.


Kas võime võtta ühendust nii kohalikele kui ka teiste rännanud olla määrav tegur edu kodumaalt lahkumise? Uustulnuk võib palju õppida mõlemad pooled. Saada koos rännanud, kellel on juba samm tagasi oma kogemuse riik mitte ainult vältida võimalikku isolatsiooni saabumisel, vaid ka annab teile praktilisi nõuandeid: pingutused avada pangakonto, registreeritud arstid, tervishoiusüsteem, valiku kindlustus koolid, uuendamiseks töölubade ... Leidke välislähetuses võrgustike ja ühenduste ja ... vahetada! Jällegi polüglottide Club võrgu oleks suureks abiks: kontakti kohal veebilehe kaudu, osaleda igasugu ühisüritusi.
Luua sidemeid kohalikega. See suurendab oma teadmisi riigi ja tugevdab oma kuuluvuse tunnet.
Sõltuvalt riigist, on rohkem või vähem raske suutma täita kohalikke inimesi, kuid sisestada kõik võimalused: seltsides, kooliekskursioonid, ärikeskkond, sõprade sõbrad ...

6. Säilitada sidemeid oma päritolumaaga.


Väljaränne kindlasti muudab seda, kuidas te vaatate oma riigis. Kuid kohandatakse ei tähenda loobumist oma kultuuri. Väljakutse seisneb juhtimise ehitada mingi kahe kultuuri. Nii et see on parim, et hoida ühendust sõprade ja perega, et teil sageli on ajutiselt maha jäänud. Jututuba kaudu sotsiaalsete võrgustike, vahetada kirju, tagasi aeg-ajalt oma riigis ... Need jõupingutused aitavad leevendada mõju tulu välismaal.

Related topics: