עזרה

NEW ARTICLE

איך לחיות, ללמוד ולמצוא עבודת סטודנט בסין?סין היא בין היעדים אידיאליים עבור סטודנטים בינלאומיים. בשינה 2020 היא מתכננת לקדם בברכה את 500,000 הסטודנטים זרים. ואכן, התנאים לא סבירים, הן מבחינת יוקר המחיה או נגישות ויזה.
במאמר זה, תוכל ללמוד כל מה שאתה צריך לדעת כדי לחיות וללמוד בסין, ואת התנאים והזדמנויות תעסוקה לסטודנטים.

הניירת


כמובן, הניירת חייבת להיות מותאמת ראשונה. כדי לעשות זאת, אתה חייב להיות דרכון בתוקף. לשהייה בסין, ישנם סוגים שונים של ויזה: X, D ואשרת Z.
ויזת X היא לסטודנטים או חניכים שמבקשים לשהות של יותר מ -6 חודשים. ויזת D היא לאנשי מקצוע שיישארו פחות מ -6 חודשים בסין. ולבסוף, ויזת Z היא אשרת עבודה מיועדת לזרים ומשפחות גולים, שנשלחו על ידי חברה.
התנאים לקבלת ויזה, אישור עבודה, ביטוח בריאות או כרטיס חיסון תלוי במדינה שבה אתה בא. זהו אפוא צורך לבדוק עם השגרירות או הקונסוליה שלך.

חיים בסין


אחד היתרונות של חיים בסין הוא יוקר המחיה. עלות המזון היא סביר, אם אחד מתייחס למחירים במדינות אחרות באירופה. זה אותו הדבר במחיר של מכשירי חשמל ביתיים ובגדים. השכרה של דיור היא כ -150 יוריו לחודש, למעט ערים גדולות כמו שנחאי.
על מנת ללמוד בסין, אתה יכול להירשם לבית ספר פרטי או בינלאומי. גולים אסורים בבתי ספר ציבוריים.

מציאת עבודת סטודנט


אפשר ללמוד ולעבוד באותו הזמן בסין גם אם התנאים קשים. עבודות הקיץ קטנות או במהלך שנת הלימודים, אחרי בית הספר, הם לא מאוד רבות. כישורי השפה שלך ישרתו אותך הרבה, במיוחד אם יש לך קצת אנגלי ואם אתה גר בעיר גדולה. אבל צריך להיזהר, התחרות היא קשה.
חשוב להיות מודע לכך שX האשרה אינו מאפשר לי עבודה. למעט בתנאי אחד: למצוא עבודה לפני שהגיע לסין. הוכחת תעסוקה או הוכחה אחרת שתידרש. עצה: לפני שעזבת את המדינה שלך, לחפש עבודה! הגיע לסין, ליצור קשר עם COMPAGNY, אחר זה עלול להיות קצת קשה למצוא שם עבודה.
גם יודע שX הוויזה מאפשר לך לעשות סטאז 'קשורה ללימודים שלך. לפני שאתה עוזב את המדינה שלך, לעשות קצת מחקר. אפשר אפילו להיות מתוגמל (להלין, להאכיל ...) מלבד השכר החודשי שנע בין 300 ל -400 יוריו לחודש. התמחות אינן בהכרח בתשלום. לבסוף, שעות העבודה המשפטיות בסין היא 40 שעות לחוזה במשרה מלאה.

Related topics: