עזרה

NEW ARTICLE

כיצד להפוך את החברים בעת נסיעה (5/5)?חלק 5 מתוך 5 (עבור לחלק 4)

- יש לי עיפרון ונייר עליך תמיד


תמיד לשמור עט ונייר איתך או טלפון חכם ניתן להשתמש כדי לכתוב דברים.
כלי פשוט זה יכול לעזור לך להפוך את שיחה פשוטה בידידות אמיתית. במיוחד אם אתה חולק אינטרסים משותפים. אם אתה אוהב מישהו, למצוא תירוץ כדי לרשום את מספר הטלפון שלו. תגיד לו שאתה צריך מידע על אזור ביתו למשל. אתה יכול אפילו לשאול אותו לקחת אותך למקומות האהובים עליו.

- צור חשבון פייסבוק (ולהשתמש בו!)


פייסבוק הוא הדרך הטובה ביותר לשמור על קשר עם חברים. אתה יכול לשלוח מיילים שלהם, 'כמו' פרסומיהם או להגיב מה שהם עושים. זה יאפשר לך להישאר מחובר לאנשים שפגשתם. אם אתם מעוניינים בחייו של מישהו, הם יהיו מעוניינים בך גם כן.
ניתן להשתמש בסטטוס שלך להודיע ​​הטיולים שלך בימים הקרובים. אתה עלול לקבל תגובות מאנשים חיים או לנסוע במקומות שבם אתה מתכוון ללכת. זה נותן עוד יותר הזדמנויות לחלוק רגעים עם החברים שלך.

- כאשר אתה נוסע לבד, לשמור על בטוח!


נתנו לכם כמה טיפים שיעזרו לך להפוך לחברים בעת נסיעה. חלק בוודאי יעזור לך להיפתח ולצאת מאזור הנוחות שלך. עם זאת יש לנו עדיין כמה עצות בשבילך ...
לממש את דעתך!
רוב האנשים מאוד ידידותיים ומלאים כוונות טובות. אבל כמה לבקש עדיין לפגוע בך בדרך זו או אחרת. עם זאת, שיקול הדעת הביקורתית שלך. הביטחון האישי שלך הוא חשוב יותר מכל עצה אחרת שתוארה לעיל. לעולם לא לשים את עצמך בסכנה. ותמיד לפי האינסטינקטים שלך. במיוחד כאשר נוסעים לבד.

הדבר אחרון ...


לבסוף, אני רוצה לצטט את המשפט הזה מויליאם ייטס: 'אין זרים, רק חברים שלא פגשו עדיין'

ברצוננו לשמוע טכניקות משלך לפגוש אנשים בעת נסיעה. אז תרגיש חופשי לשתף הטיפים שלך על ידי כתיבת תגובה!

עבור לחלק 4

Related topics: