pagalba

NEW ARTICLE

Kaip susidraugauti keliaujant (5/5)?5 dalis iš 5 (Eiti į 4 dalis )

- Visada reikia turėti pieštuką ir popieriaus apie jus


Visada su savimi turėkite rašiklį ir popieriaus su jumis ar išmaniajame telefone galite naudoti norėdami rašyti dalykus.
Šis paprastas įrankis gali padėti jums paversti paprastą pokalbį tiesa draugystei. Ypač jei turi bendrų interesų. Jei jums patinka kas nors, rasti pretekstą užsirašyti jo telefono numerį. Pasakykite jam, jums reikia info savo gimtojo regiono pvz. Jūs netgi galite paprašyti jį priimti jus į savo mėgstamų vietų.

- Sukurti Facebook sąskaitą (ir jį naudoti!)


'Facebook' yra geriausias būdas palaikyti ryšį su draugais. Galite siųsti savo laiškus, 'kaip' savo leidiniuose arba komentaras, ką jie daro. Tai leis jums palaikyti ryšį su žmonėmis, kurie jums įvykdyti. Jei jus domina kažkieno gyvenimą, jie bus suinteresuoti jūsų taip pat.
Galite naudoti savo būseną paskelbti savo keliones artimiausiomis dienomis. Galite gauti komentarų iš žmonių, gyvenančių ar keliaujančių vietose, kur jūs ketinate eiti. Tai suteikia dar daugiau galimybių pasidalinti akimirkomis su draugais.

- Kai jūs keliaujate vienas, išlaikyti saugūs!


Mes davė jums keletą patarimų, kurie padės jums susidraugauti keliaujant. Kai kurie tikrai padės jums atverti ir išeiti iš savo komforto zonos. Tačiau mes vis dar turime šiek tiek už jus patarimus ...
Būkite savo mintis!
Dauguma žmonių yra labai draugiškas ir pilnas gerų ketinimų. Bet kai kurie vis dar siekia pakenkti jums ar kitu būdu. Nepaisant to, pasinaudoti savo kritinę nuomonę. Jūsų asmeninė sauga yra svarbesnė nei bet kuri kita aprašyta pirmiau patarimus. Niekada įdėti save į pavojų. Ir visada sekti savo instinktus. ypač keliaujant vienam.

Paskutinis dalykas, ...


Galiausiai, norėčiau pacituoti šią frazę iš William Yeats: 'Nėra svetimi, tik draugai nesate susitiko dar'

Mes norėtume išgirsti savo metodus, kad atitiktų žmonių keliaujant. Taigi nedvejodami pasidalinti savo patarimais rašyti komentarą!

Eiti į 4 dalis

Related topics: