Pomoc

Jak zdobyć przyjaciół podróżując (5/5)?Część 5 z 5 (Przejdź do części 4 )

- Zawsze należy mieć ołówek i papier na Ciebie


Zawsze należy mieć papier i długopis z tobą lub smartfona można używać do pisania rzeczy.
To proste narzędzie może pomóc włączyć prostą rozmowę w prawdziwej przyjaźni. Zwłaszcza jeśli mają wspólne interesy. Jeśli chcesz kogoś, znaleźć pretekst, aby spisać jego numer telefonu. Powiedz mu, że potrzebujesz informacji na temat swojego regionu domu na przykład. Możesz nawet poprosić go, aby dostać się do swoich ulubionych miejsc.

- Załóż konto w serwisie Facebook (i używać go!)


Facebook jest najlepszym sposobem, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi. Możesz wysłać swoje wiadomości, 'jak' ich publikacji lub skomentować to, co robią. Pozwoli to, aby pozostać w kontakcie z ludźmi, których spotkałem. Jeśli są Państwo zainteresowani w czyimś życiu, będą zainteresowani Ciebie również.
Możesz użyć swojego statusu ogłosić swoje wycieczki na najbliższe dni. Możesz dostać komentarze od osób mieszkających lub podróżujących w miejscach, gdzie masz zamiar iść. To daje jeszcze więcej możliwości do dzielenia się wspomnieniami z przyjaciółmi.

- Kiedy podróżujesz sam, trzymać bezpieczny!


Daliśmy wam kilka wskazówek, które pomogą Ci zaprzyjaźnić się podczas podróży. Niektórzy z pewnością pomogą Ci otworzyć się i wyjść z własnej strefy komfortu. Jednak wciąż mamy kilka rad dla Ciebie ...
Wytęż umysł!
Większość ludzi jest bardzo przyjazny i pełen dobrych intencji. Ale niektórzy wciąż starają się zaszkodzić Państwa w ten czy inny sposób. Niemniej jednak wykonywać swoją krytyczną ocenę. Twoje osobiste bezpieczeństwo jest ważniejsze niż jakiekolwiek inne doradztwo opisanej powyżej. Nigdy nie narażać się na niebezpieczeństwo. I zawsze śledzić swoje instynkty. zwłaszcza, gdy podróżujesz sam.

Ostatnia rzecz ...


Wreszcie, chciałbym zacytować to zdanie od William Yeats: 'Nie ma żadnych obcych, tylko znajomi jeszcze nie spotkałem'

Chcielibyśmy usłyszeć swoje własne techniki spotkać ludzi w czasie podróży. Dlatego zachęcamy do dzielenia się radami pisząc komentarz!

Idź do strony 4

Podobne wątki: