راهنمایی

چگونه برای مصاحبه کاری خود در انگلیسی آماده شوید؟
در اینجا راهنمایی از چند زبانی باشگاه به آماده شدن برای مصاحبه شغلی که در آن زبان انگلیسی مورد نیاز است عبارتند از:
انواع مصاحبه ها به زبان انگلیسی
در هر دو صورت مصاحبه به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شود و یا همکاران سوئیچ به نیمی از راه انگلیسی، معمولا بدون تو هشدار.
به طور معمول، این گفتگو یک لینک مستقیم با نقطه از مکالمات قبلی. بنابراین، کاندیدا به کارشناسی کارشناسی ارشد حداقل دامنه واژگانی از عملکرد آن، صنعت و منابع انسانی.
اهمیت زبان انگلیسی در کار آینده خود را به وضوح بسیار مهم خواهد بود. اگر زبان انگلیسی زبان که در آن شما خواهد شد کار و اگر مصاحبه در زبان شما آغاز شده است، اما شما هشدار داده است که به شما خواهد شد به زبان انگلیسی تست شده، شما به خوبی ممکن است ابتکار عمل را به انگلیسی صحبت کنند.

لازم انگلیسی سطح


بسیاری از زمان، همکاران فقط می خواهد به اطمینان حاصل شود که شما قادر خواهید بود به خود را در زمینه حرفه ای درک، نه آن که شما یک انگلیسی کامل صحبت می کنند. اغلب، نامزد سطح کافی، اما آنها فاقد اعتماد به نفس. اگر شما نیاز به مدیریت تیم های بین المللی و استفاده از روزمره انگلیسی، توانایی خود را به خودتان در آن زبان بیان با این وجود خواهد قاطع برای استخدام باشد. با این حال، در پشتیبانی از توابع که در آن انگلیسی است تنها در موقع استفاده، سطح پایه بهبود می تواند کافی باشد.

اجتناب از اشتباهات به


اشتباه اول ... صحبت به زبان شما در حالی که گفت و گو انگلیسی در حال حاضر آغاز شده است. که اتفاق می افتد گاهی اوقات زمانی که یک کاندیدا مشکل پیدا کردن کلمات و شروع به وحشت. اما نامزد باید به زبان انگلیسی ادامه. به همین دلیل (اشتباه دوم)، برخی از لغزش در خارج از موضوع، به خاطر ترس از پیدا کردن کلمات نیست در یک موضوع آنها را استاد نیست. در عوض، وقت قبل از پاسخ دادن به فکر می کنم و جملات ساده. و اگر شما سوال همکاران را درک کنند، به سادگی از او بخواهید به باز گفتن.

شرح زندگی حرفه ای خود را به زبان انگلیسی


سوالات می تواند از همکاران خود را به دیگری تغییر، از بسیار کلی 'من در مورد خود بگوید' به دقیق تر 'من در مورد آخرین تجربه خود بگویید'. در تمام موارد، همانطور که در مصاحبه در زبان شما، ما شما را در مورد پس زمینه و انگیزه خود را برای این موقعیت بپرسید. برای آماده سازی برای پاسخ به یک سوال مانند 'من در مورد خودتان بگویید'، ما به شما پیشنهاد ارائه سازماندهی ترتیب زمانی، برجسته کردن بخشی عملیاتی. اگر شما هر گونه مشکل بیان خود را در زبان انگلیسی، دریغ نکنید برای آماده سازی عبارات کلیدی پیش رو خاص.

'سرگرمی' یک موضوع گاهی اوقات به زبان انگلیسی مورد بحث است


بعضی از آنها مشکل در صحبت کردن هر زمان که آنها ترک زمین بازی میشه فنی. با این حال، به خصوص اگر شما به احتمال زیاد به تکامل در یک محیط بین المللی که در آن انگلیسی خواهد بود زبان کار خود را، همکاران خواهد توجه به توانایی خود را برای ایجاد لینک باشد.
سرگرمی و فعالیت های فوق برنامه را می توان با تعدادی از استخدام خطاب، به خصوص در مقابل فارغ التحصیلان جوان که هیچ تجربه حرفه ای است. هدف این است که تنها برای بررسی سطح زبان انگلیسی خود را (زندگی شخصی خود را باید به حساب در انتخاب همکاران گرفته نشده باشد). موضوعات می تواند به عنوان مثال عبارتند از: 'من در مورد تاریخ و زمان آخرین تعطیلات خود را بگویید' و یا 'چه چیزی شما را دوست دارم به در آخر هفته انجام دهید؟'.

آزمون نوشته شده به زبان انگلیسی


برخی از استخدام به دنبال ارزیابی مهارت های نوشتن زبان انگلیسی خود، به خصوص اگر آن را از جنبه های مهم موقعیت است. شما ممکن است خواسته شود برای ارسال، همان شب، یک ایمیل بازخورد در مورد مصاحبه. این اجازه می دهد تا به منظور بررسی سطح از نامزدها در نوشتن. سایر استخدام بپرسید به ارسال بلافاصله نامه انگیزه در پایان مصاحبه. شما هشدار داده شده است! این امر می تواند شرم برای آماده شدن برای این تمرین بالقوه در خانه نیست.
بالاتر از همه، یک سخنران انگلیسی بررسی متن خود را قبل از شما را به مصاحبه بروید. چند زبانی باشگاه ارائه می دهد ابزار مناسب برای که. ثبت کردن متن خود را به زبان انگلیسی اینجا و آن را توسط زبان مادری را اصلاح کرد.

چگونه برای مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی آماده شد؟


بسیاری از منابع در PolyglotClub.com وجود برای کمک به آماده سازی شما:
- شما شبیه سازی مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی پیدا به شما کمک کند با واژگان استخدام آشنا شوند و شما در آماده پاسخ شما کمک کند. ما مشاهده ویدئو انگلیسی جستجو برای کلید واژه 'مصاحبه شغلی'.
- ارسال رزومه خود را به زبان انگلیسی به زبان مادری اصلاح شود
شرکت وقایع تبادل زبان
در همین حال، چرا تبادل زبان با زبان مادری که نقش همکاران بازی نمی کنند؟ شرکت ما جلسات دوستانه . برخی از شرکت کنندگان قطعا مایل به بازی در نقش مدیر منابع انسانی خواهد بود.
لطفا در طول مصاحبه که شما انجام تبادل زبان اشاره، آن را به باز بودن و تمایل به بهبود خود را نشان می دهد.

مهم ترین است برای انجام آن 'تمرینات' به طور منظم و در دراز مدت. اگر شما سعی می کنید دو روز قبل از مصاحبه RY آن این احتمال وجود دارد که بسیار مولد نیست.

مباحث مرتبط:

Comments