pagalba

NEW ARTICLE

Kaip paruošti savo darbo interviu anglų kalba?
Štai iš Polyglot klubo patarimai pasirengti pokalbiui dėl darbo, kur anglų kalba yra reikalinga:
Tipai Interviu anglų kalba
Bet pokalbis vyko tik anglų kalba arba darbdavys persijungia į anglų pusei, dažniausiai be įspėjimo jums.
Paprastai pokalbis turi tiesioginį ryšį su praėjusių pokalbį klausimu. Todėl kandidatas turi išmokti iš leksikos apimtį jos funkcijos, jos pramonės ir žmogiškųjų išteklių minimumo.
Anglų svarba savo būsimo darbo, be abejo, labai svarbu. Jei anglų kalba, kuriame jums bus dirbti ir jei pokalbis prasidėjo jūsų kalba, bet jūs būsite įspėti, kad jums bus išbandyta anglų kalba, jums gali labai gerai imtis iniciatyvos kalbėti angliškai.

Reikalinga anglų lygis


Dauguma laiko, darbdavys tik nori užtikrinti, kad jums bus suteikta galimybė padaryti sau suprantama profesiniame kontekste, ne tai, kad jūs kalbate puikus anglų kalbos. Dažnai kandidatai turi pakankamą lygį, tačiau jiems trūksta pasitikėjimo. Jei jums reikia valdyti tarptautines komandas ir naudoti anglų kasdien, jūsų gebėjimas išreikšti save ta kalba, vis dėlto lemiamas įdarbinimo. Tačiau, pagalbines funkcijas, kur anglų kalba yra naudojama tik laiku, geresnis lygis gali būti pakankamas.

Mistakes į Venkite


Pirma klaida ... kalbėti kalbą, o anglų dialogas jau prasidėjo. Tai atsitinka kartais, kai kandidatas turi problemų ieškant žodžius ir pradeda panikuoti. Tačiau kandidatas turi tęsti anglų kalba. Dėl tų pačių priežasčių (antroji klaidą), kai į off-topic slydimo, baimės ne rasti žodžių per tema jie neturi meistras. Vietoj to, imtis laiko pagalvoti prieš atsakant ir padaryti paprastus sakinius. O jei nesuprato įdarbinančiajam klausimą, tiesiog kreipkitės į jį pakartotinai.

Aprašykite savo karjerą anglų


Klausimai gali pakeisti iš darbdavys į kitą, iš labai bendro pobūdžio 'papasakok man apie save', kad tikslesnis 'papasakoti apie savo paskutinį patirtis'. Visais atvejais, kaip yra jūsų kalba interviu, prašysime apie savo kvalifikaciją ir motyvaciją šioje pozicijoje. Parengti atsakyti į klausimą, pavyzdžiui, 'Papasakok man apie save', mes siūlome jums organizuoti pristatymą chronologiškai, pabrėžiant veiklos dalis. Jei turite kokių nors sunkumų, išreikšti save anglų kalba, nedvejodami parengti priekį konkrečių raktinių frazių.

'Hobis' yra taikomos kartais aptarė anglų


Kai sunku kalbėti, kai jie palieka techninę lauką. Tačiau, ypač jei tikėtina, kad vystosi tarptautinėje aplinkoje, kur anglų kalba bus jūsų darbo kalba, darbdavys bus dėmesingi savo gebėjimą užmegzti ryšius.
Interesai ir užklasinę veiklą galima spręsti iš darbdaviai skaičius, ypač priekyje jaunų absolventų, kurie neturi darbo patirties. Tikslas yra tik patikrinti savo anglų kalbos lygį (neturėtų būti esant darbdavys pasirinkimas atsižvelgti į savo asmeninį gyvenimą). Temos gali būti, pavyzdžiui: 'papasakok man apie savo paskutinę atostogų' arba 'ką norėtumėte daryti savaitgalį?'.

Testas raštu anglų kalba


Kai darbdaviai siekia įvertinti savo anglų kalbos rašymo įgūdžius, ypač jei ji yra svarbi pozicija. Jums gali būti paprašyta pateikti, tą naktį, grįžtamojo ryšio laišką dėl interviu. Tai leidžia įvertinti iš raštu kandidatų lygį. Kitos darbdaviai paprašyti parašyti teisingame kelyje motyvacinį laišką tuo Pokalbio pabaigoje. Jūs buvote įspėti! Būtų gėda ne pasirengti šio galimo naudojimosi namuose.
Visų pirma, turi anglų kalba peržiūrėti savo tekstą prieš išvykdami į pokalbį. Polyglot 'klubas siūlo puikus įrankis, kad. Pateikti savo tekstą anglų kalba čia ir ją ištaisyti gimtoji.

Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo anglų kalba?


Daugelis ištekliai egzistuoja PolyglotClub.com padėti savo pasirengimą:
- Rasite darbo interviu modeliavimas anglų siekiant padėti jums tapti susipažinę su darbdaviais žodyno ir padėti jums pasirengti savo atsakymus. Aplankykite mūsų anglų vaizdo paiešką raktažodį 'darbo interviu'.
- Įveskite savo CV anglų kalba turi būti ištaisyta gimtoji
Dalyvauti kalba mainų renginius
Tuo tarpu, kodėl gi ne padaryti kalbų mainai su gimtoji, kurie vaidina, kad darbdavys vaidmenį? Dalyvauti mūsų draugiškus susitikimus čia . Kai kurie dalyviai tikrai bus pasiruošęs žaisti direktoriaus žmogiškųjų išteklių vaidmenį.
Interviu, kad jūs darote kalbų mainai metu nurodykite, jis parodys savo atvirumą ir norą tobulėti.

Svarbiausia yra padaryti tie 'pratimus' reguliariai ir ilgą laiką. Jei bandysite ry tai dvi dienas prieš pokalbį ji nėra tikėtina, kad bus labai produktyvus.

Related topics:

Comments