Допомога

Як підготувати співбесіду англійською мовою?
Ось поради від Поліглот клубу для підготовки до співбесіди, де англійська мова необхідна:
Види інтерв'ю англійською мовою
Або інтерв'ю проводиться повністю англійською мовою або рекрутер переходить англійською півдорозі, як правило, без попередження вас.
Як правило, розмова має прямий зв'язок з точкою попередньої розмови. Таким чином, кандидат повинен освоїти мінімум лексичної сфери його функції, її промисловості і людських ресурсів.
Важливість англійської мови у вашій майбутньої роботи, очевидно, буде мати вирішальне значення. Якщо англійська мова, якою ви будете працювати, і якщо Інтерв'ю почалося на вашій мові, але ви попереджені, що ви будете тестування з англійської мови, ви можете дуже добре взяти на себе ініціативу, щоб говорити по-англійськи.

Обов'язково Рівень англійської


Велику частину часу, рекрутер хоче тільки, щоб ви зможете зробити собі розуміти в професійному контексті, не те, що ви говорите чудовою англійською мовою. Часто кандидати мають достатній рівень, але їм не вистачає впевненості в собі. Якщо вам потрібно управляти міжнародні команди і використовувати англійську кожен день, ваша здатність виразити себе на цій мові, тим не менш мати вирішальне значення для вербування. Тим не менш, на допоміжних функцій, де англійська мова використовується тільки у своєчасній манері, поліпшення базовий рівень може бути достатньо.

Помилки, яких слід уникати


Перша помилка ... говорити на вашій мові, а англійський діалог вже почався. Це відбувається іноді, коли кандидат має проблеми з пошуком слів і починає панікувати. Але кандидат повинен продовжити англійською мовою. З тих же причин (друга помилка), деякі ковзання в не по темі, через боязні не знайти слова в темі, яку вони не володіють. Замість цього, знайдіть час, щоб подумати, перш ніж відповісти, і зробити прості речення. А якщо ви не зрозуміли, рекрутер питання, то просто попросіть його викласти.

Опишіть свою кар'єру в англійській мові


Питання можуть мінятися від рекрутера до іншого, від дуже загальний 'розкажи мені про себе', щоб більш точним ', розкажіть про вашому останньому досвіді». У всіх випадках, як в інтерв'ю на вашій мові, ми просимо вас про ваш тлі і мотивації на цю посаду. Щоб підготувати, щоб відповісти на такі питання, як 'Розкажіть мені про себе', ми пропонуємо вам організувати презентацію в хронологічному порядку, підкресливши постановляючій частині. Якщо у вас є які-небудь труднощі з виразом себе в англійській мові, не соромтеся, щоб підготувати заздалегідь певні ключові фрази.

'Хобі' є предметом іноді говорять, англійською мовою


Деякі з них важко говорити, коли вони залишають область техніки. Тим не менш, особливо якщо ви, швидше за все, розвиватися в міжнародному середовищі, де англійська мова буде вашим робочою мовою, рекрутер буде уважний до вашої здатності створювати посилання.
Хоббі та позакласних заходів можуть бути вирішені в ряді вербувальників, особливо в передній частині молодих випускників, які не мають ніякого професійного досвіду. Мета полягає в тому тільки, щоб перевірити рівень англійської мови (ваше особисте життя не повинна бути прийнята до уваги при виборі рекрутера). Теми можуть включати, наприклад: 'розкажи мені про вашу останню свята' або 'те, що Ви хотіли б робити на вихідних?'.

Письмовий тест англійською мовою


Деякі рекрутери прагнуть оцінити свої знання англійської мови письмовій формі, особливо якщо це важливий аспект позиції. Вас можуть попросити відправити в ту ж ніч, зворотної по електронній пошті про співбесіду. Це дозволяє оцінити рівень кандидатів у письмовій формі. Інші рекрутери просять написати imediately мотиваційний лист в кінці інтерв'ю. Ви були попереджені! Було б соромно не підготуватися до цієї потенційної захід у себе вдома.
Перш за все, є англійська спікер Огляд текст, перш ніж іти на співбесіду. Поліглот клуб пропонує ідеальний інструмент для цього. Додати свій текст англійською тут і він поправив носіями мови.

Як підготуватися до співбесіди англійською мовою?


Існує безліч ресурсів на PolyglotClub.com, щоб допомогти вашій підготовки:
- Ви знайдете співбесіду моделювання англійською мовою, щоб допомогти вам ознайомитися зі словником вербувальників і допомогти Вам у підготовці ваших відповідей. Відвідайте наш англійський відео пошук за ключовим словом 'Співбесіда'.
- Відправити своє резюме англійською мовою повинні бути виправлені носіями мови
Відвідайте мовний обмін події
Між тим, чому б не зробити обмін мову з носієм мови, який гратиме роль вербувальника? Відвідайте наші дружні зустрічі тут . Деякі з учасників, безумовно, буде готовий грати роль директора з персоналу.
Будь ласка, вкажіть під час інтерв'ю, що ви робите обмін мову, він буде показувати відкритість і готовність до вдосконалення.

Найбільш важливим є, щоб зробити ці 'вправи' регулярно і в довгостроковій перспективі. Якщо ви спробуєте RY його за два дні до інтерв'ю вона навряд чи буде дуже продуктивним.

Пов'язані теми: