Pomoc

NEW ARTICLE

Ako sa pripraviť pracovný pohovor v angličtine?
Tu sú tipy z Polyglot klubu sa pripraviť na prijímací pohovor, kde je treba anglický jazyk:
Typy rozhovorov v angličtine
Buď pohovor sa koná výhradne v angličtine alebo náborář prepne do angličtiny v polovici cesty, zvyčajne bez varovania vás.
Typicky, konverzácia má priamu súvislosť s bodom predchádzajúceho rozhovoru. Z tohto dôvodu, kandidát musí zvládnuť minimálne lexikálne rozsah jeho funkcie, jeho priemysel a ľudských zdrojov.
Význam angličtiny vo vašej budúce povolanie bude zrejme rozhodujúci. Ak angličtina je jazyk, v ktorom budete pracovať, a v prípade, že rozhovor začal vo vašom jazyku, ale budete upozornení, že budú testované v angličtine, môžete veľmi dobre prevziať iniciatívu a hovoriť anglicky.

Povinné English Level


Väčšinu času, náborář len chce, aby zabezpečili, že budete mať možnosť, aby sa sám chápať v odbornom kontexte, a nie, že hovorí perfektne po anglicky. Často, kandidáti majú dostatočné množstvo, ale chýba im sebavedomie. Ak potrebujete riadiť medzinárodné tímy a používať angličtinu každý deň, bude vaša schopnosť vyjadrovať sa v tomto jazyku však byť rozhodujúce pre nábor. Avšak, na podporných funkcií, kde je angličtina sa používa iba včas, môže byť vylepšený základnej úrovni dostačujúca.

Chýb sa vyvarovať


Prvá chyba ... Hovoríme Vaším jazykom, zatiaľ čo anglický dialóg už začala. To sa občas stáva, keď kandidát má problémy s hľadaním slov, a začne panikáriť. Ale kandidát musí pokračovať v angličtine. Z rovnakých dôvodov (Druhou chybou), niektoré sklzu v off-topic, zo strachu, že nie sú s hľadaním slov v rámci témy nemajú zvládnuť. Namiesto toho, aby si čas na premýšľanie, než odpovedí a robiť jednoduché vety. A ak ste nerozumel náborář otázku sa ho jednoducho požiadať, aby prepracovať.

Popíšte svoju kariéru v angličtine


Otázky možno zmeniť z náborář do druhého, z veľmi všeobecné 'povedzte mi niečo o sebe' na presnejší 'povedzte mi niečo o vašej poslednej zážitok'. Vo všetkých prípadoch, ako v rozhovore vo vašom jazyku, budeme sa opýtať na Váš zázemie a motiváciu pre túto pozíciu. Pripraviť odpovedať na otázku, ako je napríklad 'Povedz mi niečo o sebe', odporúčame vám usporiadať prezentáciu chronologicky, s dôrazom na prevádzkovú časť. Ak máte akékoľvek ťažkosti vyjadrenie seba samého v angličtine, neváhajte sa pripraviť dopredu konkrétne kľúčové frázy.

'Koníčky' je subjekt niekedy diskutovaná v angličtine


Niektoré z nich majú problémy hovoriť kedykoľvek opustiť oblasť techniky. Avšak, najmä ak sa budú vyvíjať v medzinárodnom prostredí, kde je angličtina bude váš pracovný jazyk, náborář bude pozorne sledovať vašu schopnosť vytvárať odkazy.
Koníčky a mimoškolské aktivity môžu byť riešené radom personalistov, a to najmä v prednej časti mladých absolventov, ktorí nemajú žiadne odborné skúsenosti. Cieľom je len skontrolovať úroveň angličtiny (váš osobný život by nemali byť brané do úvahy pri výbere náborář). Témy môžu zahŕňať napríklad: 'povedz mi niečo o vašej poslednej dovolenky' alebo 'čo chcete robiť cez víkend?'.

Písomný test v angličtine


Niektorí zamestnávatelia sa snažia zhodnotiť svoje angličtiny písania, a to najmä v prípade, že je dôležitým aspektom pozície. Môžete byť vyzvaní na odoslanie, tú noc, spätnú väzbu e-mail, ak ide o rozhovor. To umožňuje zhodnotiť úroveň kandidátov písomne. Ostatní zamestnávatelia žiadať napísať imediately motivačný list na konci rozhovoru. Boli ste varovaní! Bola by škoda, aby sa pripravili na tento potenciálny cvičenie doma.
Predovšetkým majú anglický hovorca skontrolovať text, predtým, než idete na pohovor. Polyglot Club ponúka ideálny nástroj pre to. Pošlite svoj ​​text v anglickom jazyku tu a ich opravu rodenými hovorcami.

Ako sa pripraviť na pohovor v angličtine?


Veľa zdrojov existujú na PolyglotClub.com pomôcť váš prípravok:
- Nájdete simulácia pohovoru v angličtine, aby vám pomôžu zoznámiť sa s slovníka personalistov a pomôže vám pri príprave svojej odpovedi. Navštívte náš anglický videá hľadať kľúčové slovo 'pohovoru'.
- Zašlite svoj ​​životopis v anglickom jazyku má byť opravený rodenými hovorcami
Zúčastnite výmenný jazykový akcie
Medzitým, prečo to neurobiť výmenu jazyka s rodeným hovorcom, ktorý bude hrať rolu náborář? Zúčastnite sa našej priateľské stretnutia tu . Niektorí z účastníkov bude iste ochotný hrať úlohu riaditeľa ľudských zdrojov.
Prosím, uveďte počas rozhovoru, ktorý robíte výmenu jazyka, bude to ukázať svoju otvorenosť a ochotu k zlepšeniu.

Najdôležitejšie je robiť tie 'cvičenie', pravidelne a dlhodobo. Ak sa pokúsite ry to dva dni pred rozhovorom, nie je pravdepodobné, že bude veľmi produktívne.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All