עזרה

NEW ARTICLE

כיצד להכין את ראיון העבודה שלך באנגלית?
להלן הטיפים מPolyglot המועדון להתכונן לראיון עבודה שבו יש צורך בשפה האנגלית:
סוגים של ראיונות באנגלית
כך או הראיון שנערך כולו באנגלית או המגייס עובר למחצית דרך אנגלית, בדרך כלל ללא מזהיר אותך.
בדרך כלל, יש לו את השיחה קשר ישיר עם הנקודה מהשיחה הקודמת. לכן, שיש למועמד לשלוט מינימום של ההיקף הלקסיקלי של תפקידיו, הענף שלה ומשאבי אנוש.
החשיבות של אנגלית בעבודה שלך בעתיד תהיה ברור להיות מכרעת. אם אנגלית היא השפה שבה אתה יהיה לעבוד ואם הראיון התחיל בשפה שלך, אבל אתה הזהיר כי לך תיבחן באנגלית, ייתכן מאוד לקחת את היוזמה לדבר אנגלית.

חובה רמת אנגלית


רוב הזמן, המגייס רק רוצה לוודא שאתה יהיה מסוגל לעשות בעצמך הבין בהקשר מקצועי, לא שאתה מדבר אנגלית מושלמת. לעתים קרובות, יש לי מועמדי רמות מספיקות, אבל הם חסרי ביטחון. אם אתה צריך לנהל את צוותי בינלאומיים ולהשתמש באנגלית כל יום, את היכולת שלך להביע את עצמך בשפה שבכל זאת תהיה מכרעת לגיוס. עם זאת, על פונקציות תמיכה בי אנגלית משמשת רק במועד, ברמה בסיסית משופרת יכולה להיות מספיק.

כדי למנוע טעויות


טעות ראשונה ... מדבר בשפה שלך בזמן הדיאלוג אנגלית כבר החל. זה קורה לפעמים כאשר יש מועמד מילות מתקשות למצוא ומתחיל להיכנס לפאניקה. אבל המועמד חייב להמשיך באנגלית. מאותן הסיבות (טעות שנייה), כמה תלוש מהנושא, לפחד לא למצוא מילות בתוך נושא שהם לא לשלוט. במקום זאת, לקחת את הזמן כדי לחשוב לפני שיענו ולעשות משפטים פשוטים. ואם אתה לא מבין את שאלת המגייס, פשוט לשאול אותו להציג מחדש.

תאר את הקריירה שלך באנגלית


שאלות יכולות להשתנות ממגייס למשנהו, מכללית מאוד 'לספר לי על עצמך' למדויק יותר 'לספר לי על הניסיון האחרון שלך'. בכל המקרים, כמו בראיון בשפה שלך, נבקש ממך על הרקע שלך ואת המוטיבציה לתפקיד זה. כדי להכין לענות על שאלה כמו 'ספר לי על עצמך', אנו מציעים לך לארגן את המצגת באופן כרונולוגי, המדגיש את החלק המבצעי. אם יש לך קושי לבטא את עצמך באנגלית, אל תהסס להכין ביטויי מפתח ספציפיים קדימה.

'תחביבים' הוא נושא שנדון באנגלית לפעמים


בחלקם יש קושי בדיבור בכל פעם שהם עוזבים את תחום הטכני. עם זאת, במיוחד אם אתה צפוי להתפתח בסביבה בינלאומית שבו אנגלית תהיה שפת העבודה שלך, המגייס יהיה קשובים ליכולת שלך ליצור קישורים.
תחביבים וחוגים ניתן לטפל על ידי מספר המגייסים, במיוחד מול בוגרים צעירים שאין להם ניסיון מקצועי. המטרה היא רק כדי לבדוק את הרמה האנגלית שלך (בחיים האישיים שלך לא צריכים להילקח בחשבון בבחירת מגייס). הנושאים יכולים לכלול למשל: 'ספרו לי על החופשה האחרונה שלך' או 'מה אתה רוצה לעשות בסוף השבוע?'.

מבחן בכתב באנגלית


מגייסי חלק מבקשים להעריך את כישורי הכתיבה שלך באנגלית, במיוחד אם זה הוא היבט חשוב של העמדה. ייתכן שתתבקש לשלוח, באותו הלילה, דואר אלקטרוני משוב לגבי הראיון. זה מאפשר להעריך את הרמה של המועמדים בכתב. מגייסים אחרים מבקשים לכתוב, מייד מכתב מוטיבציה בסוף הראיון. ראה הוזהרת! זה יהיה חבל שלא להתכונן לתרגיל פוטנציאל זה בבית.
מעל לכל, יש לי דובר אנגלית לסקור את הטקסט שלך לפני שאתה הולך לראיון. רב-לשונית המועדון מציע את הכלי המושלם לזה. שלח את הטקסט שלך באנגלית כאן ויש לו תוקן על ידי דוברים ילידיים.

כיצד להתכונן לראיון עבודה באנגלית?


משאבים רבים קיימים בPolyglotClub.com לעזור ההכנה שלך:
- תוכל למצוא סימולציות ראיון העבודה באנגלית שיעזור לך להכיר את אוצר המילים של מגייסים ולעזור לך בהכנת התשובות שלך. בקר שלנו וידאו אנגלית חיפוש עבור מילת המפתח 'ראיון עבודה'.
- שלח קורות החיים שלך באנגלית ליתוקן על ידי דוברים ילידיים
להשתתף אירועי החלפת שפה
בינתיים, למה לא לעשות את החלפת שפה עם דובר שפה שישחק את התפקיד של המגייס? להשתתף מפגשים ידידותיים כאן. חלק מהמשתתפים בהחלט יהיה מוכן לשחק את התפקיד של מנהל משאבי אנוש.
נא לציין בזמן הראיון שאתה עושה החלפת שפה, זה ייראה הפתיחות ונכונות כדי לשפר את שלך.

החשוב ביותר הוא לעשות את אותם 'התרגילים' באופן קבוע ובטווח הארוך. אם תנסה ר'י זה יומיים לפני הראיון זה לא צפוי להיות פורה מאוד.

Related topics:

Comments