Pomoc

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku?
Oto wskazówki od klubu Polyglot do przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej, gdzie potrzebna jest język angielski:
Rodzaje wywiadów w języku angielskim
Każda rozmowa odbywa się w całości w języku angielskim lub rekruter przełącza na angielski połowie drogi, zwykle bez ostrzeżenia.
Zazwyczaj rozmowa ma bezpośredni związek z punktu poprzedniego rozmowy. Dlatego kandydat musi opanować minimum zakresu leksykalnego jego funkcji, jej przemysłu i zasobów ludzkich.
Znaczenie języka angielskiego w przyszłej pracy będzie oczywiście kluczowe znaczenie. Jeśli język angielski jest językiem, w którym będziesz pracował, a jeśli rozmowa rozpoczęła się w swoim języku, ale ostrzega, że ​​będzie testowany w języku angielskim, to może równie dobrze podjąć inicjatywę, aby mówić po angielsku.

Wymagane Angielski Poziom


Większość czasu, rekruter chce tylko, aby upewnić się, że będziesz w stanie zrobić samemu rozumieć w kontekście zawodowym, a nie, że mówią doskonale po angielsku. Często kandydaci mają wystarczający poziom, ale brakuje im pewności siebie. Jeśli musisz zarządzać międzynarodowych zespołów i używać angielskiego codziennie, zdolność do wyrażania siebie w tym języku będą jednak decydujące dla rekrutacji. Jednak w funkcji wsparcia, w których angielski jest używany tylko w odpowiednim czasie, ulepszony poziom podstawowy może być wystarczająca.

Błędy, których należy unikać


Pierwszy błąd ... mówić język angielski natomiast dialog już się rozpoczął. To się zdarza, gdy kandydat ma problem ze znalezieniem słowa i zaczyna panikować. Ale kandydat musi kontynuować w języku angielskim. Z tych samych powodów (drugi błąd), jakiś poślizg w off-topic, w obawie przed nie znajdując słów w temacie nie opanować. Zamiast tego, trochę czasu do namysłu przed udzieleniem odpowiedzi i dokonać prostych zdań. A jeśli nie rozumiem pytania rekruter, po prostu zapytaj go przekształcać.

Opisz swoją karierę w języku angielskim


Pytania można zmienić rekrutację do drugiego, z bardzo ogólne 'Opowiedz mi o sobie', aby bardziej dokładne 'opowiedz mi o swojej ostatniej doświadczenia'. We wszystkich przypadkach, jak w wywiadzie w swoim języku, poprosimy Cię o swojej tle i motywacji dla tej pozycji. Aby przygotować się do odpowiedzi na pytanie, takich jak 'Powiedz mi coś o sobie', proponujemy zorganizowanie prezentacji chronologicznie, podkreślając rolę operacyjną. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, wyrażając się w języku angielskim, nie wahaj się, aby przygotować z wyprzedzeniem konkretnych fraz kluczowych.

'Hobby' jest przedmiotem dyskusji w języku angielskim czasem


Niektórzy mają problemy z mówieniem, kiedy opuszczają dziedzinę techniki. Jednak, zwłaszcza jeśli mogą rozwijać się w międzynarodowym środowisku, gdzie język angielski będzie język pracy, rekruter będzie oddany do swojej zdolności do tworzenia linków.
Hobby i zajęcia pozalekcyjne mogą być kierowane przez wielu rekruterów, zwłaszcza z przodu młodych absolwentów, którzy nie mają doświadczenia zawodowego. Celem jest jedynie, aby sprawdzić swój poziom angielskiego (twoje życie osobiste nie powinny być brane pod uwagę przy wyborze rekruter). Tematy mogą obejmować na przykład: 'Opowiedz mi o swojej ostatniej wakacje' lub 'co lubisz robić w weekend?'.

Test pisemny w języku angielskim


Niektóre osoby rekrutujące dążyć do oceny swoich umiejętności z języka angielskiego pisania, zwłaszcza jeśli jest to ważny aspekt pozycji. Możesz zostać poproszony o przesłanie, tej samej nocy, e-mail z informacją zwrotną na temat wywiadu. To pozwala ocenić poziom kandydatów w formie pisemnej. Inne osoby rekrutujące Odrazu zapytać napisać list motywacyjny na koniec rozmowy. Zostałeś ostrzeżony! Byłoby szkoda nie przygotować się do tego potencjalnego ćwiczenia w domu.
Przede wszystkim mają ojczysty Angielski przeglądu tekstu przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną. Polyglot Klub oferuje doskonałe narzędzie, które. Zgłoś swój tekst w języku angielskim tutaj i to poprawione przez native speakerów.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim?


Istnieje wiele środków na PolyglotClub.com aby pomóc przygotowania:
- Znajdziesz tu symulacje rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, aby pomóc Ci zapoznać się z słownictwa rekruterów i pomóc w przygotowaniu odpowiedzi. Odwiedź wideo English poszukiwania słów kluczowych 'rozmowy kwalifikacyjnej'.
- Prześlij swoje CV w języku angielskim, które należy poprawić przez native speakerów
Weź udział w wydarzeniach wymiany język
Tymczasem, to dlaczego nie zrobić wymianę języka z native speakerem, który będzie odgrywał rolę rekrutację? Weź udział w naszych przyjaznych spotkań tutaj . Niektórzy uczestnicy z pewnością będą chcieli grać rolę dyrektora zasobów ludzkich.
Powołaj się podczas wywiadu, że robisz wymianę językową, pokaże swoją otwartość i chęć poprawy.

Najważniejsze jest, aby zrobić te 'ćwiczenia' regularnie iw długim okresie. Jeśli spróbujesz ry go dwa dni przed wywiadzie, że nie jest prawdopodobne, aby być bardzo wydajne.

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1 All