Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se připravit pracovní pohovor v angličtině?
Zde jsou tipy z Polyglot klubu se připravit na přijímací pohovor, kde je třeba anglický jazyk:
Typy rozhovorů v angličtině
Buď pohovor se koná výhradně v angličtině nebo náborář přepne do angličtiny v polovině cesty, obvykle bez varování vás.
Typicky, konverzace má přímou souvislost s bodem předchozího rozhovoru. Z tohoto důvodu, kandidát musí zvládnout minimálně lexikální rozsah jeho funkce, jeho průmysl a lidských zdrojů.
Význam angličtiny ve vaší budoucí povolání bude zřejmě rozhodující. Pokud angličtina je jazyk, ve kterém budete pracovat, a v případě, že rozhovor začal ve vašem jazyce, ale budete upozorněni, že budou testovány v angličtině, můžete velmi dobře převzít iniciativu a mluvit anglicky.

Povinné English Level


Většinu času, náborář jen chce, aby zajistily, že budete mít možnost, aby se sám chápat v odborném kontextu, a ne, že mluví perfektně anglicky. Často, kandidáti mají dostatečné množství, ale chybí jim sebevědomí. Pokud potřebujete řídit mezinárodní týmy a používat angličtinu každý den, bude vaše schopnost vyjadřovat se v tomto jazyce však být rozhodující pro nábor. Nicméně, na podpůrných funkcí, kde je angličtina se používá pouze včas, může být vylepšený základní úrovni dostačující.

Chyb se vyvarovat


První chyba ... Mluvíme vaším jazykem, zatímco anglický dialog již začala. To se občas stává, když kandidát má potíže s hledáním slov, a začne panikařit. Ale kandidát musí pokračovat v angličtině. Ze stejných důvodů (Druhou chybou), některé skluzu v off-topic, ze strachu, že nejsou s hledáním slov v rámci tématu nemají zvládnout. Místo toho, aby si čas na přemýšlení, než odpovědí a dělat jednoduché věty. A pokud jste nerozuměl náborář otázku se ho prostě požádat, aby přepracovat.

Popište svou kariéru v angličtině


Dotazy lze změnit z náborář do druhého, z velmi obecné 'řekněte mi něco o sobě' na přesnější 'řekněte mi něco o vaší poslední zážitek'. Ve všech případech, jak v rozhovoru ve vašem jazyce, budeme se zeptat na Váš zázemí a motivaci pro tuto pozici. Připravit odpovědět na otázku, jako je například 'Řekni mi něco o sobě', doporučujeme vám uspořádat prezentaci chronologicky, s důrazem na provozní část. Máte-li jakékoli potíže vyjádření sebe sama v angličtině, neváhejte se připravit dopředu konkrétní klíčové fráze.

'Koníčky' je subjekt někdy diskutována v angličtině


Některé z nich mají potíže mluvit kdykoli opustit oblast techniky. Nicméně, zvláště pokud se budou vyvíjet v mezinárodním prostředí, kde je angličtina bude váš pracovní jazyk, náborář bude pozorně sledovat vaši schopnost vytvářet odkazy.
Koníčky a mimoškolní aktivity mohou být řešeny řadou personalisty, a to zejména v přední části mladých absolventů, kteří nemají žádné odborné zkušenosti. Cílem je pouze zkontrolovat úroveň angličtiny (váš osobní život by neměly být brány v úvahu při výběru náborář). Témata mohou zahrnovat například: 'řekni mi něco o vaší poslední dovolené' nebo 'co chcete dělat o víkendu?'.

Písemný test v angličtině


Někteří zaměstnavatelé se snaží zhodnotit své angličtiny psaní, a to zejména v případě, že je důležitým aspektem pozice. Můžete být vyzváni k odeslání, tu noc, zpětnou vazbu e-mail, pokud jde o rozhovor. To umožňuje zhodnotit úroveň kandidátů písemně. Ostatní zaměstnavatelé žádat napsat imediately motivační dopis na konci rozhovoru. Byli jste varováni! Byla by škoda, aby se připravily na tento potenciální cvičení doma.
Především mají anglický mluvčí zkontrolovat text, předtím, než jdete na pohovor. Polyglot Club nabízí ideální nástroj pro to. Pošlete svůj text v anglickém jazyce zde a jejich opravu rodilými mluvčími.

Jak se připravit na pohovor v angličtině?


Mnoho zdrojů existují na PolyglotClub.com pomoci váš přípravek:
- Najdete simulace pohovoru v angličtině, aby vám pomohou seznámit se s slovníku personalisty a pomůže vám při přípravě své odpovědi. Navštivte náš anglický videa hledat klíčové slovo 'pohovoru'.
- Zašlete svůj životopis v anglickém jazyce má být opravena rodilými mluvčími
Zúčastněte výměnný jazykový akce
Mezitím, proč to neudělat výměnu jazyka s rodilým mluvčím, který bude hrát roli náborář? Zúčastněte se naší přátelské setkání zde . Někteří z účastníků bude jistě ochoten hrát roli ředitele lidských zdrojů.
Prosím, uveďte během rozhovoru, který děláte výměnu jazyka, bude to ukázat svou otevřenost a ochotu ke zlepšení.

Nejdůležitější je dělat ty 'cvičení', pravidelně a dlouhodobě. Pokusíte-li se ry to dva dny před rozhovorem, není pravděpodobné, že bude velmi produktivní.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All