Допомога

Навіщо читати англійською мовою так важливо поліпшити?Назва говорить, "читайте англійською" але цей метод може також бути використаний з усіма іншими мовами. На мою думку, найефективніший спосіб вдосконалити англійську це просте читання англійською.
Ви коли-небудь помічали, що є різниця між словами, які ми знаємо і слова, які ми використовуємо в розмові? Ми можемо визнавати багато слів читаючи книгу, не обов'язково намагатися використовувати їх в розмові.
Справді, є два рівня знань. З одного боку, є слова, відомі пасивно (ви можете бути визнані, але не використовувати їх), а з іншого боку, є слова активно використовуються. Хитрість полягає в тому, щоб навчитися розпізнавати багато слів, як це можливо, і є достатньо впевненості, щоб використовувати їх в розмові.
Один з кращих способів поліпшити пасивну лексику через читання англійською мовою. Кількість слів пасивно вчених створює міцну основу для майбутнього активного навчання.
Ось чому підвищення його англійський може бути зроблено через читання. По-перше, дізнатися нові слова має бути зроблено шляхом визнання. Якщо ви знайомі зі словами, можна почати бачити, як вони можуть бути використані в розмові.
Вивчайте слова в реальних умовах означає, що, ймовірно, в змозі використати це слово в потрібній ситуації. Це набагато краще, ніж учити і в лексиці списків.
Як покращити свою англійську, читаючи?
1. Прочитайте зміст відповідно до вашого рівня. Це означає, що те, що ви читаєте, не на 100% відомо, можна зустріти незнайомі слова, але не достатньо, щоб зламати задоволення від читання.
2. Прочитайте зміст інтересів. Тоді ми більш мотивовані, щоб зробити зусилля, щоб читати англійською мовою.
3. регулярно використовувати замість того, щоб змушувати себе читати 2:00 один раз на тиждень: 10 хвилин в день, перед сном, вранці або під час перерви в день.
4. вгадування значення невідомих слів з глобальному контексті, а не шукати їх в словнику.

Пов'язані теми: