Pomoc

NEW ARTICLE

Proč číst v angličtině je tak důležité, aby zlepšit?Název mluví 'číst v angličtině', ale tato metoda může, samozřejmě, se použije na všechny ostatní jazyky. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zlepšit svou angličtinu, je prostě číst v angličtině.
Všimli jste si někdy, že existuje rozdíl mezi slovy, které známe a slova, které používáme v rozhovoru? Můžeme rozpoznat mnoho slov čtení knihy, aniž by nutně snažit se je využívat v rozhovoru.
Ve skutečnosti, tam jsou dvě úrovně znalostí. Na jedné straně jsou slova známé pasivně (můžete být uznán, ale nevyužijete), a na druhé straně jsou slova aktivně používají. Trik je naučit se rozpoznat nejvíce slov, jak je to možné, a mají dost důvěry, aby jejich použití v konverzaci.
Jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit pasivní slovní zásobu, je prostřednictvím čtení v angličtině. Počet slov pasivně naučil vytváří pevný základ pro budoucí aktivního učení.
Tady je důvod, proč zlepšení jeho angličtina lze provést prostřednictvím čtení. Za prvé, učit se nová slovíčka, musí být provedeno prostřednictvím uznání. Jakmile se seznámíte se slovy, můžeme začít vidět, jak mohou být použity v rozhovoru.
Naučte se slova, v reálných situacích znamená, že člověk je pravděpodobně schopen používat slovo ve správných situacích. To je mnohem lepší, než se učit od slovní zásoby seznamů.
Jak zlepšit svou angličtinu čtením?
1. Přečtěte si obsah v závislosti na vaší úrovni. To znamená, že to, co čtete, není 100% známa, je možné narazit na neznámých slov, ale ne natolik, aby rozbít zábavu čtení.
2. Přečtěte si obsah zájem. Pak jsme se více motivováni, aby se úsilí na čtení v angličtině.
3. Přečtěte si pravidelně místo nutit sami na čtení 2 hodiny jednou týdně: 10 minut denně, před usnutím, ráno nebo během přestávky v den.
4. Odhad neznámých slov s globálním kontextu, než je vyhledat ve slovníku.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All