pagalba

NEW ARTICLE

Kodėl skaityti anglų kalba yra labai svarbi, siekiant pagerinti?Pavadinimas sako 'skaityti anglų kalba', bet šis metodas gali, žinoma, gali būti taikoma visoms kitoms kalboms. Vienas iš efektyviausių būdų, kaip pagerinti savo anglų kalbos yra tiesiog skaityti anglų kalba.
Ar kada pastebėjote, kad yra tarp žodžių, kad mes žinome, ir žodžiais mes naudojame pokalbis skirtumas? Mes galime atpažinti žodžių skaitant knygą daug nebūtinai bandyti juos naudoti pokalbį.
Iš tiesų, yra du lygiai žinių. Ant vienos pusės, yra žodžiai žinomi pasyviai (galima būti pripažinta, bet ne juos naudoti), ir, kita vertus, yra vartojami žodžiai aktyviai. Apgaulė yra išmokti atpažinti daug žodžių, kaip įmanoma, ir turi pakankamai pasitikėjimo, kad naudoti juos į pokalbį.
Vienas iš geriausių būdų, kaip pagerinti pasyvų žodyną yra per skaityti anglų kalba. Žodžių pasyviai išmoko skaičius sukuria tvirtą pagrindą ateities aktyvaus mokymosi.
Štai kodėl pagerinti jo Anglų galima padaryti per svarstymą. Pirmiausia, mokytis naujų žodžių turi būti padaryta pripažįstant. Kai tik jūs esate susipažinę su žodžiais, galima pradėti pamatyti, kaip jie gali būti naudojami pokalbį.
Sužinokite žodžius realiomis aplinkybėmis reiškia, kad vienas yra turbūt galėtų naudoti žodį į dešinę situacijose. Tai daug geriau nei mokytis iš žodžių sąrašus.
Kaip pagerinti savo anglų kalbos žinias skaitydami?
1. Skaityti turinys pagal savo lygį. Tai reiškia, kad tai, ką jūs skaitote, yra ne 100% žinoma, galima susidurti su nepažįstamų žodžių, bet ne pakankamai, kad pertrauka skaitymo malonumą.
2. Perskaitykite interesų turinį. Tada mes labiau motyvuoti pasistengti skaityti anglų kalba.
3. reguliariai Skaityti vietoj verčia sau skaityti 2 valandas, kartą per savaitę: 10 minučių per dieną, prieš užmiegant, ryte arba per tą dieną, pertraukos.
4. atspėti nežinomų žodžių su pasaulio kontekste, o ne žvelgti jiems į žodyną.

Related topics:

Comments