Pomoc

Dlaczego czytanie po angielsku jest tak ważne dla poprawy poziomu?Tytuł brzmi: "Czytać po angielsku", ale ta metoda może oczywiście być stosowana do wszystkich innych języków. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby poprawić swój angielski jest po prostu czytać po angielsku.
Czy zauważyłeś, że istnieje różnica między słowami, które znamy i słów, których używamy w rozmowie? Możemy rozpoznać wiele słów czytania książki bez konieczności spróbuj użyć ich w rozmowie.
W rzeczywistości, dwa poziomy wiedzy. Z jednej strony, nie są to słowa znane biernie (można uznać, ale ich nie używać), a z drugiej strony są słowa aktywnie używane. Sztuką jest, aby nauczyć się rozpoznawać wiele słów, jak to możliwe i mają wystarczająco dużo zaufania do korzystania z nich w rozmowie.
Jednym z najlepszych sposobów na poprawę słownictwa biernego jest poprzez czytanie w języku angielskim. Liczba słów biernie uczonych buduje solidne podstawy dla przyszłego aktywnego uczenia się.
Oto dlaczego poprawy jego angielski można zrobić poprzez czytanie. Po pierwsze, nauczyć się nowego słownictwa musi być zrobione poprzez uznanie. Po zapoznaniu się ze słowami, można rozpocząć, aby zobaczyć, jak mogą być używane w rozmowie.
Dowiedz się słowa w rzeczywistych kontekstach oznacza, że ​​jeden jest chyba w stanie używać słowa w odpowiednich sytuacjach. To jest o wiele lepsze niż nauka z list słówek.
Jak poprawić swój angielski poprzez czytanie?
1. Zawartość Przeczytaj zależności od Twojego poziomu. Oznacza to, że to, co czytasz nie jest w 100% znana, można natknąć nieznanych słów, ale nie na tyle, aby przerwać zabawy czytania.
2. Przeczytaj zawartość procentową. Wtedy jesteśmy bardziej zmotywowani do wysiłku, aby przeczytać w języku angielskim.
3. Przeczytaj regularnie zamiast zmuszać się do czytania 2 godziny raz w tygodniu: 10 minut dziennie, przed snem, rano lub w czasie przerwy w ciągu dnia.
4. odgadywanie nieznanych słów w kontekście globalnym, a nie szukać ich w słowniku.

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1 All