עזרה

NEW ARTICLE

למה לקרוא באנגלית הוא כל כך חשוב לשיפור?הכותרת אומרת 'קראה באנגלית' אך שיטה זו יכולה, כמובן, להיות מיושמת על כל שפות אחרות. אחת הדרכים יעילות ביותר לשיפור האנגלי שלו הוא פשוט לקרוא באנגלית.
האם שמת לב שיש הבדל בין המילים שאנחנו יודעים והמילים שאנחנו משתמשים בשיחה? אנו יכולים לזהות הרבה מילות לקרוא ספר בלי בהכרח לנסות להשתמש בם בשיחה.
למעשה, יש שתי רמות של ידע. מצד אחד, יש מילות הידועות באופן פסיבי (אתה יכול להיות מוכר, אבל לא להשתמש בם), ומצד שני יש מילות המשמשות באופן פעיל. החוכמה היא ללמוד לזהות מילות רבות ככל האפשר ויש להם מספיק ביטחון כדי להשתמש בם בשיחה.
אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשפר את אוצר המילים פסיביות הוא באמצעות קריאה באנגלית. את מספר המילים שלמדו באופן פסיבי בונה בסיס איתן ללמידה פעילה עתיד.
הנה הסיבה השיפור יכולה להיעשות אנגלית באמצעות קריאה. ראשית, ללמוד אוצר מילים חדשות חייבים להיעשות באמצעות הכרה. ברגע שאתה מכיר את המילים, אפשר להתחיל לראות איך הם יכולים לשמש בשיחה.
למדו את המילים בהקשרים אמיתיים פירושה הוא שכנראה תוכל להשתמש במילה במצבים תקין. זה הרבה יותר טוב מאשר ללמוד מרשימות אוצר מילים.
איך לשפר את האנגלית שלך על ידי קריאה?
1. תוכן קרא בהתאם לרמה שלך. משמעות הדבר היא כי מה שאתה קורא הוא לא 100% ידועים, אפשר נתקל מילות לא מוכרות, אבל לא מספיק כדי לשבור את הכיף של קריאה.
2. קרא את תוכן של עניין. אז אנחנו יותר מוטיבציה לעשות את המאמץ לקרוא באנגלית.
3. קרא באופן קבוע במקום לאלץ את עצמך לקרוא 2 שעות פעם בשבוע: 10 דקות ביום, לפני שנרדם, בבוקר או במהלך הפסקה ביום.
4. ניחוש מילות לא ידועות עם ההקשר הגלובלי ולא להסתכל להם במילון.

Related topics:

Comments