Abi

NEW ARTICLE

Miks lugeda inglise keeles on nii tähtis, et parandada?Pealkiri ütleb 'lugeda inglise keeles', kuid see meetod võib muidugi kohaldada kõigi teistes keeltes. Üks kõige tõhusamaid viise, et parandada oma inglise on lihtsalt lugeda inglise keeles.
Kas olete kunagi märganud, et seal on vahe sõnad, mida me teame ja sõnad, mida me kasutame vestlus? Me võime tunda palju sõnu raamatut lugeda ilma, et proovida neid kasutada vestlus.
Tegelikult on kaks taset teadmisi. Ühelt poolt on sõna tuntud passiivselt (võite olla tunnustatud, kuid neid ei kasuta) ja teiselt poolt on sõnad, mida kasutatakse aktiivselt. Trikk on õppida ära tundma palju sõnu kui võimalik ja on piisavalt enesekindlust, et kasutada neid vestlust.
Üks parimaid viise, kuidas parandada passiivne sõnavara on läbi lugemist inglise keeles. Sõnade arv passiivselt õppinud ehitab tugeva aluse edaspidiseks aktiivõppe.
Siin miks parandada oma inglise saab teha läbi lugeda. Kohe alguses, õppida uut sõnavara tuleb teha tunnustamise kaudu. Kui te olete tuttav sõna, võib täheldada, kuidas neid saab kasutada vestlus.
Õpi sõnu reaalses keskkonnas tähendab, et üks on ilmselt võimalik kasutada sõna õiges olukordades. See on palju parem kui õppides sõnavara loetelud.
Kuidas parandada oma inglise lugedes?
1. Lugege sisu vastavalt oma tasemele. See tähendab, et mida sa loed ei ole 100% teada, võib kohanud võõras sõna, kuid mitte piisavalt, et murda lõbus lugemine.
2. Loe huvitavat sisu. Siis on rohkem motiveeritud tegema jõupingutusi, et lugeda inglise keeles.
3. Loe regulaarselt asemel sunnib end lugeda 2 tundi üks kord nädalas: 10 minutit päevas, enne magama jäämist, hommikul või vaheajal päev.
4. Küsitlus tundmatuid sõnu koos globaalses kontekstis mitte vaadata neile sõnastik.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All