Pomoc

NEW ARTICLE

Prečo čítať v angličtine je tak dôležité, aby zlepšiť?Názov hovorí 'čítať v angličtine', ale táto metóda môže, samozrejme, sa uplatňuje na všetky ostatné jazyky. Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zlepšiť svoju angličtinu, je jednoducho čítať v angličtine.
Všimli ste si niekedy, že existuje rozdiel medzi slovami, ktoré poznáme a slová, ktoré používame v rozhovore? Môžeme rozpoznať veľa slov čítania knihy, bez nevyhnutne snažiť sa ich využívať v rozhovore.
V skutočnosti, tam sú dve úrovne vedomostí. Na jednej strane sú slová známej pasívne (môžete byť uznaný, ale nevyužijete), a na druhej strane sú slová aktívne používajú. Trik je naučiť sa rozpoznať najviac slov, ako je to možné, a majú dosť dôvery, aby ich použitie v konverzácii.
Jedným z najlepších spôsobov, ako zlepšiť pasívnu slovnú zásobu, je prostredníctvom čítanie v angličtine. Počet slov pasívne naučil vytvára pevný základ pre budúce aktívneho učenia.
Tu je dôvod, prečo zlepšenie jeho angličtina je možné vykonať prostredníctvom čítania. Po prvé, učiť sa nové slovíčka, musí byť vykonané prostredníctvom uznania. Akonáhle sa zoznámite so slovami, môžeme začať vidieť, ako môžu byť použité v rozhovore.
Naučte sa slová, v reálnych situáciách znamená, že človek je pravdepodobne schopný používať slovo v správnych situáciách. To je oveľa lepšie, než sa učiť od slovnej zásoby zoznamov.
Ako zlepšiť svoju angličtinu čítaním?
1. Prečítajte si obsah v závislosti na vašej úrovni. To znamená, že to, čo čítate, nie je 100% známa, je možné naraziť na neznámych slov, ale nie natoľko, aby rozbiť zábavu čítanie.
2. Prečítajte si obsah záujem. Potom sme sa viac motivovaní, aby sa úsilie na čítanie v angličtine.
3. Prečítajte si pravidelne miesto nútiť sami na čítanie 2 hodiny raz týždenne: 10 minút denne, pred zaspaním, ráno alebo počas prestávky v deň.
4. Odhad neznámych slov s globálnom kontexte, než je vyhľadať v slovníku.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All