راهنمایی

چرا خواندن به زبان انگلیسی برای تقویت زبان بسیار مهم است؟عنوان میگوید: "خواندن در انگلیسی" هرچند که این روش به طور قطع میتواند در در زبانهای دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد. به نظر بنده، یکی از موثرترین راهها جهت بهبود زبان انگلیسی شما به طور ساده خواندن متون انگلیسی است.
آیا تا به حال متوجه این است که تفاوت بین کلماتی را که ما می دانیم و گفته های ما در صحبت استفاده وجود دارد؟ ما می توانیم بسیاری از کلمات خواندن یک کتاب بدون تشخیص لزوما سعی کنید به استفاده از آنها در مکالمات.
در واقع، دو سطح از دانش وجود دارد. از یک طرف، وجود دارد کلمات شناخته شده منفعلانه (شما می توانید به رسمیت شناخته شود، اما از آنها استفاده نمی شود)، و از سوی دیگر کلمات استفاده می شود به طور فعال وجود دارد. ترفند این است برای یادگیری به رسمیت شناختن بسیاری از کلمات که ممکن است و به اندازه کافی اعتماد به نفس به استفاده از آنها را در یک مکالمه.
یکی از بهترین راه هایی برای بهبود واژگان غیر فعال است از طریق خواندن به زبان انگلیسی. تعداد کلمات منفعلانه آموخته ایجاد یک پایه محکم برای یادگیری فعال آینده است.
در اینجا به همین دلیل بهبود زبان انگلیسی خود می تواند از طریق خواندن انجام می شود. اول از همه، یادگیری کلمات جدید باید از طریق به رسمیت شناختن انجام می شود. هنگامی که شما با کلمات آشنا هستند، می توان شروع به ببینید که چگونه می توان آنها را در مکالمات استفاده می شود.
بیشتر بدانید واژگان در زمینه های واقعی آن است که احتمالا قادر به استفاده از کلمه در شرایط سمت راست. این بسیار بهتر از یادگیری از لیست واژگان.
چگونه به منظور بهبود زبان انگلیسی خود را با خواندن؟
1. محتوای خوانده شده با توجه به سطح خود را. این به این معنی است که آنچه شما را نمی خواند 100٪ شناخته شده است، می توان در سراسر کلمات ناآشنا می آیند، اما به اندازه کافی برای شکستن سرگرم کننده از خواندن.
2. خوانده شده مطالب مورد علاقه. سپس ما انگیزه بیشتری را به تلاش برای به عنوان خوانده شده به زبان انگلیسی می باشد.
به طور منظم 3. خوانده شده جای خود را مجبور به خواندن 2 ساعت یک بار در هفته: 10 دقیقه در روز، قبل از به خواب رفتن، در صبح و یا در طول یک استراحت در روز است.
4. حدس زدن کلمات ناشناخته با مفهوم جهانی به جای نگاه آنها را در فرهنگ لغت.

مباحث مرتبط:

Comments