راهنمایی

سخت ترین زبان برای یادگیری کدام است؟بعضی از زبان نیاز به بیش از یک سال مطالعه به یادگیری اصول اولیه در حالی که دیگران را تنها چند هفته. اما کدام یک سخت ترین از همه؟ رتبه بندی توسط یونسکو 10 صفحه از زبان سخت ترین در جهان پیشنهاد می کند.

1: چینی


چینی زبان به ویژه دشوار به خصوص فرم نوشته شده است.
حروف چینی را هیچ نشانه در مورد تلفظ و لحن سیستم است که می تواند معنای کاملا جدید به کلمات می دهد.

2: یونانی


زبان این است که به دلیل قوانین پیچیده آن از تأکید ویژه دشوار است. با این حال تأکید بسیار مهم است، زیرا باعث صرف بسیاری از از می توانید معنای کلمه را تغییر دهید.

3: عربی


الفبای از 28 حروف، خواندن راست به چپ، چند حروف صدادار، زبان عربی بسیار سخت است درک کنند. از آن است که ساخت و ساز پیچیده از کلمات با شروع از ریشه پایه. نامه گلویی خواهد بود که برای اولین بار از موانع برای زبان انگلیسی و زبان آموزان فرانسه.

4: ایسلندی


واژگان کهن آن و دستور زبان پیچیده آن را بسیار دشوار است به استاد. مشکل اصلی از ایسلندی در این واقعیت است که برخی از حروف صدادار توسط محیط اطراف خود را با declensions و صرف تحت تاثیر قرار است. همچنین، همان کلمه می تواند تا 70 'اشکال' مختلف را تا.

5: ژاپنی


تحت تأثیر چینی، زبان ژاپنی نیز کلمات بسیاری به زبان انگلیسی از جنگ جهانی دوم قرض. مشکل بزرگ از زبان می آید از تفاوت بین کلمه نوشته شده است و صحبت یکی. دستور زبان اجازه می دهد به بیان طیف گسترده ای از ادب زبانی و تشریفات.

6: فنلاندی


این زبان شمال اروپا است دستور زبان بسیار پیچیده با 15 مورد بوده است. پسوند فنلاندی اغلب استفاده می شود که در آن به زبان های دیگر استفاده ضمایر و حروف اضافه. زبان فنلاندی نیز با توجه به نقش آنها در جمله تغییر افعال، ضمایر، صفات و اعداد.

7: آلمانی


این زبان صرف که در آن تمامی واژگان هستند ثابت نشده است) با صرف و declensions با کمتر از سه جنس دستوری مردانه، زنانه و خنثی است. بسیاری از کلمات نیز همان ریشه، به ذکر استفاده منظم از گویش نیست.

8: نروژی


دهان و دندان نروژی تنها چند 'استانداردهای' رسمی و گویش های محلی هنوز هم بسیار مهم است.

9: دانمارکی


با سیستم صدای غیر معمول آن، زبان گفتاری است که چیزی کم و یا برای انجام با نوشتن که تا حد زیادی پیچیده یادگیری است.
10: فرانسه
زبان فرانسه یک زبان با منشاء لاتین است. یادگیری این زبان برای افراد بومی یا اهالی کشورهایی که زبان هم خانواده ای مثل ایتالیایی، پرتغالی و یا اسپانیایی دارند دشوار نیست. این زبان یالعکس آنهایی که فکر میکنند زبان فرانسه سخت و از نظر تلفض مبهم است, کاملا متفاوت است.
  • FAQ Author: patpat profile pictureJanuary 2015

مباحث مرتبط: