Pomoc

NEW ARTICLE

Čo je najťažšie jazyk sa učiť?Niektoré jazyky vyžadujú viac ako jeden ročník sa naučiť základy, zatiaľ čo iní trvať len niekoľko týždňov. Ale ktorý z nich je najťažšie zo všetkých? Poradie UNESCO navrhuje top 10 z najťažších jazykov na svete.

1: Chinese


Číňan je mimoriadne ťažký jazyk, najmä jej písomná forma.
Čínske znaky dať potuchy o výslovnosti a tón systému, ktorý môže dať úplne nový význam slova.

2: Greek


Jazyk, ktorý je obzvlášť ťažké, pretože jeho zložitých pravidiel pre zvýraznenie. Napriek tomu zdôraznenie je veľmi dôležité, pretože to spôsobuje mnoho skloňovanie, než môže zmeniť význam slova.

3: arabčina


Abeceda 28 písmen, sprava doľava čítanie, niekoľko samohlások, arabský jazyk je veľmi ťažké pochopiť. To má zložitú konštrukciu slov počnúc základné koreňa. Hrdelný listy budú prvé prekážky pre anglické a francúzske študentmi.

4: Islandský


Jeho archaické slovná zásoba a zložitá gramatika, aby bolo veľmi obtiažne zvládnuť. Hlavným problémom islandského spočíva v tom, že niektoré samohlásky sú ovplyvnené ich okolie s poklesov a konjugáciou. Tiež rovnaké slovo môže trvať až 70 rôznych 'formy'.

5: Japonská


Ovplyvnil Číňania, Japonci jazyk tiež požičiava veľa slov v angličtine od druhej svetovej vojny. Veľkú obtiažnosť jazyka pochádza z rozdielu medzi písané slovo a hovoreného jeden. Gramatiky umožňujú vyjadriť širokú škálu jazykovej zdvorilosti a formality.

6: Finnish


Tento Nordic jazyk má veľmi zložitú gramatiku s 15 prípadmi. Fínske prípony sú často používané tam, kde iné jazyky používajú zámená a predložky. Fínsky jazyk sa tiež meniť slovesá, podstatné mená, zámená, prídavné mená a čísla podľa ich úlohy vo vete.

7: German


To je skloňovaný jazyk, kde sú všetky slová nie sú nemenné), sa skloňujú a poklesov s nie menej ako tri gramatické rody mužský, ženský a stredný. Veľa slov má tiež rovnaký koreň, nehovoriac o pravidelné užívanie dialektu.

8: Norwegian


Oral Norwegian má iba málo oficiálny 'normy' a miestne dialekty sú stále veľmi dôležité.

9: Danish


So svojím neobvyklým zvukového systému, hovorený jazyk má málo alebo nič spoločné s písaním, ktoré značne komplikuje učenia.

10: French


Francúzsky jazyk je jazyk latinského pôvodu. Nie je ťažké sa naučiť pre domorodcov, ktorí pochádzajú z krajín s jazykom z rovnakej rodiny ako taliančine, portugalčine a španielčine. Je úplne iná, než ostatní, ktorí si myslia, že Francúzi majú Štric a niekedy obskurní výslovnosť.
  • FAQ Author: patpat profile pictureJanuary 2015

Related topics:

Comments