pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra sunkiausia kalba mokytis?Kai kurios kalbos reikalauja daugiau nei vienerių metų studijų išmokti pagrindus, o kiti užtruks tik kelias savaites. Bet kuris iš jų yra labiausiai sunku iš visų? UNESCO reitingą siūlo aukščiausią 10 iš sunkiausių kalbų pasaulyje.

1: Kinų


Kinijos yra ypač sudėtinga kalba, ypač jos raštu.
Kinų simbolių nesuteikia apie tarimo ir tonas sistema, kuri gali suteikti visai naują prasmę žodžių clue.

2: Graikų


Kalba, kuri yra ypač sunku, nes jos sudėtingos taisyklės kirčiavimo. Tačiau kirčiavimo yra labai svarbus, nes jis sukelia daug intonacijas, nei gali pakeisti žodžio prasmę.

3: arabų


28 raidžių, iš dešinės į kairę skaitymo, keletas balsių abėcėlės, arabų kalba yra labai sunku suprasti. Ji turi sudėtingą konstrukciją tariant, pradedant nuo bazinės šaknis. Į žarnų raidės bus pirmieji kliūtys anglų ir prancūzų besimokantiesiems.

4: Islandų


Jo archajiškas žodynas ir sudėtinga gramatika labai sunku įvaldyti. Pagrindinis sunkumas Islandijos yra tai, kad kai kurie balsiai yra paveiktos jų aplinkoje su declensions ir jungimosi. Be to, pats žodis, gali praeiti iki 70 skirtingų 'formų'.

5: japonų


Įtakos kinų, japonų kalba, taip pat skolinasi daug žodžių anglų kalba nuo Antrojo pasaulinio karo. Didelis sunkumas kalbos kilęs iš tarp rašytinio žodžio ir šnekamosios vienas skirtumas. Gramatika leidžia išreikšti platų kalbų mandagumo ir formalumų.

6: Suomijos


Tai Šiaurės kalba yra labai sudėtinga gramatika su 15 atvejų. Suomijos priesagos dažnai naudojamas, kai kitos kalbos naudoti įvardžius ir prielinksnius. Suomijos kalba, taip pat keisti veiksmažodžiai, daiktavardžiai, būdvardžiai, įvardžiai ir numeriai pagal jų vaidmenį sakinyje.

7: vokiečių


Tai fleksyjnych kalba, kurioje visi žodžiai nėra nekintamas) su jungimosi ir declensions su ne mažiau kaip trimis gramatikos lyčių vyriškas, moteriškas ir bevardės giminės. Daug žodžių turi taip pat tą pačią šaknį, jau nekalbant apie nuolatinį naudojimą tarmės.

8: Norvegijos


Oralinis Norvegijos turi tik kelis oficialius 'standartus' ir vietos tarmės vis dar yra labai svarbus.

9: danų


Su savo neįprastas garso sistema, šnekamoji kalba turi mažai arba nieko bendro su raštu, kuris labai apsunkina gyvenimą.

10: Prancūzų


Prancūzų kalba yra kilęs iš lotynų kalbos. Tai nėra sunku išmokti už vietinių, kurie atvyksta iš šalies, su iš tos pačios šeimos kaip italų, portugalų ir ispanų kalbos. Tai gana skiriasi nuo kitų, kurie galvoja, prancūzų turi stric o kartais neaiškus tarimas.
  • FAQ Author: patpat profile pictureJanuary 2015

Related topics:

Comments